bugün

insanı sinirlendirip oteli satın almaya iten sinir bozucu durumdur. yahu yıl olmuş 2014! bunlar gibi gereksiz oteller hala evlilik cüzdanı soruyor yoksa oda vermiyoruz diyor. tamam herkese denilebilir, herkes benim kadar kültürlü ve modernizm öncüsü değil sonuçta. ama bana denilince sapıtıyorum ve parasal akımın son raddelerine varıyorum! bu gibi durumlarda kaç paraysa oteli satın alır, kral dairesinde sevişirim azizim. kimse beni sevişmekten ve herhangi bir sevgilimle aynı odada kalmaktan alıkoyamaz. oteli satın aldıktan sonra ise tüm garsonların ve resepsiyonun işine son verdim, kötülük parayla mı? tabii ki parayla.
bu mantığa göre, dayı, teyze, hala oğlu ile tatile gitmeyi yasaklayan uygulama.
ama amca oğlu ise soy isim aynı olduğundan oda verilebilir.

ayrıca o gün regli olduğunu ve kesinlikle sevişmeyeceğini ispatlarsan da oda verilmeli bence.
bana şu anımı hatırlatan olaydır. 2 çift arkadaşım antalya'ya arabayla iderken afyonda duraklayıp gece kalmak isterler. otel evlilik cüzdanı ister. ama erkeklerin beraber bir odada, kızların bir odada kalmasını kabul ederler.
buna göre bu tür otellerde gayler istedikleri gibi kalıp çiftleşebilirler.
Turizmin katili olan resepsiyonistlerdir. https://www.youtube.com/watch?v=rryBEhFSSUc
Yıl kaç mk. Sözde ahlak bekçiliği.
yıl olmuş 2014, hala olan şey.
odalar ayrı tutulur , gece birisi diğerinin odasına gider. sıkıntı yok durumu.
Evlilik cüzdanı kağıttan parça sadece önemli olan kararları zorla götürmüyor sonuçta.
gavatlık yapmak istemeyen otelcidir. üç beş kuruş daha fazla para kazanmak için kişiliğinden taviz vermeyen insandır.
3 yıldızı olmayan otellerdir. git bakalım ritz'e, the marmara'ya, carlton'a, swiss'e soruyorlar mı? orada evlilik cüzdanı soracak resepsiyonisti gömerler.
keyfi davranan oteldir.

artık zina, suç olmaktan çıktığı için otellerin evlilik cüzdanı isteme zorunluluğu kaldırılmıştır.

ancak oteller kendi prensiplerine dayanarak evli olmayanlara oda verip vermemekte serbesttirler.
ahlak zabıtalığına bürünmüş, ticari kimlik bunalımı yaşayan oteldir.
muhtemelen şahsın yanındaki kadın başka erkeklerle de aynı otele gidip basılmak suretiyle mimlenmiştir.

zina suç olmadığı için normal şartlarda sevgili veya fuck buddy olan kişilerden evlilik cüzdanı istememesi lazım.
(fuhuş da yasak değil ancak yer temini suç)

belki otel sahibi çarşafları sperm olmasın istiyor da olabilir.

herşey mümkün.

yine en iyisi oteli komple satın alıp evlilik cüzdanı isteyen resepsiyonisti işten atmak, hangi çağda yaşıyor amk. muktedirimiz silkişin yasak yok dediyse silkişilecektir.
genelde Türkiye de ve diğer gerici islami toplum ülkelerinde düzenlenen saçmalık abidesi.
gerici toplumlarda her haltı yiyip başkalarına ahlak zabıtası kesilmiş kişilerin işlettiği otellerdir.
başıma gelen olaydır. askerlik döneminde beni ziyarete gelen 55 yaşındaki canım anamla birlikte otele gittiğimde görevlinin bana evlilik cüzdanı sorması üzerine burnunun üstüne yediği yumruğun cüzdan yerine geçtiği durumdur.
Bunu yapan kadar yapmayan otelde var. Belki adam kerhane olsun istemiyor ekmek teknesi. Siktir git baska yerde sevis o zaman.
bazı 4 yıldızlı otellerde de vardır. girmeden konusun yoksa kadını almayabilirler.
işini bilmeyen kişilerin düştüğü durumdur. önce booking.com a girilir ve rezervasyon yapılır. ve iade edilemez seçeneği ile kesin rezervasyon yapılır. otel onay verir ve 1 gün sonra da istersen rezervasyonu yaptıktan 1 saat sonra (eğer yakındaysanız) otele gidilir. kimlikler verilir. eğer hala cüzdan isteniyorsa, hemen booking aranır ve otelde mağdur olduğunuz söylenir. ve otel eksi oy alır ya da siz odanızı alırsınız.

not: odayı tuttuktan sonra otel sizin rezervasyonunuzu iptal edip, kendi tekrar rezervasyon yapabilir. bunun nedeni, sizin konaklamadan sonra yorum hakkınızı (eksi oy vermemeniz için) engellemektir. bu durumda sizi otelde konaklatır ama münferit müşteri olarak konaklarsınız. dikkat ediniz. çıkışta fatura isteyebilirsiniz.bunun çözümü de, booking'i arayıp rezervasyonumu iptal ettiler diyebilirsiniz.

ardından size iyi davranılsa bile, kıllığa kıllık olarak otele mutlaka eksi puan verin. ve evlilik cüzdanı isteniyor diyin.

halledemezseniz mesaj atın hallederim. amme hizmeti yapıyorum bu konuda. boynumun borcudur. otele ihtiyacınız olursa ayarlarım. bu şekilde para kazanmasın piçler.

edit: bunu istediğiniz otele yapabilirsiniz. aslında istanbul'da aksaray, laleli, beyazıt civarındaki oteller sizden evlilik cüzdanı isteyen otellere sahiptir.

şişli, mecidiyeköy, levent, taksim ve sultanahmet nispeten daha az isteyen oteller vardır. zaten güneyde kimse sormaz. ama siz işinizi garanti altına almak istiyorsanız yukarıdaki yollu dikkatlice uygulayın.
güvenilir oteldir.

en azında hayat kadınlarının gelmediği bi otel olduğunun kanitidir
otel sahibi ne diyorsa o arkadaş. adam isterse oteline sadece lezbiyenleri alır. mülk sahibi mülkünü istediği şekilde tasarruf etme hakkına sahiptir.
(bkz: asansörde yiyişen dayılar)

bunlar aynı odada kalabiliyor ama. lan çok anlamsız. evet.
belki kazancını düşünen ve makul yol öneren palas.
iki oda
birinde sen
birinde ben
gece el ayak çekilir ya
işte öyle
hadi.