bugün

Evli adamlarla, evli kadınlarla gayrımeşru ilişkiler yaşayanların sayısında ciddi artış yaşanmaktadır.
Bu durum hem toplumu, hem bireyleri yanlışa, tehlikeye sürüklemektedir.

Bir an evvel nikahlı eşlerin birbirlerini aldatmaları konusunda yasal düzenleme yapılarak bunun önüne geçilmelidir
Eşini aldatmak yerine ondan boşanmak teşviklenmelidir.

Eşini aldatıp evlilik sözleşmesine aykırı davrananlar ve buna ortak olanlar hapis ve para cezasıyla ağır şekilde cezalandırılmalıdır.
Yaptırım caydırıcı ve bastırıcıdır, ama önleyici olan yetiştirilme tarzı, ahlak, eğitim ve bilinçtir.
Sayısını kim tutuyor bunların?
Sanıldıgından cok çok daha fazladır.
Sadece cinayetlerle ortaya Çikanlar okyanusta kum tanesi.
Nasil engel olunacak nasıl azaltilacak bilen yok.
bi tane eşini aldatan insanı alıyoruz, toprağa yarısı girecek kadar gömüyoruz, sonra devlet kararıyla halk taşlayarak öldürüyor.

sonra eşini aldatan herkese bu uygulamanın yapılacağı ilan ediliyor.

sonra başta taşlayanlar olmak üzere, eşini aldatma konusu artık tarihe karışıyor.
eskiden değil evli, onun sevgilisi var ama diye sadakata saygı gösterilirdi. hoş bence sevgililer daha sadakatli. evli olanların, beşinci senesinden sonra kopmalar başlıyor. en fazla beş dedim o da. allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi.
Toplum ahlakının yozlaşmanın ötesine geçtiği ve cinsel sınırların ortadan kalktığını gösterir. Kim ne der anlayışı elbette yanlıştır, bu ayrı bir konu.
Vicdan boyutunda incelersek erkek ya da kadın olun yaşamak istemediğiniz bir ihaneti yaşatmak kim ne derin çok ötesinde bir tutumdur.
Ben, sen ya da o bu ahlaksız tutumu gerçekleştiriyoruz. Bir anlık heyecan ya da adına aşk de ama bu işi normalleştirme.
evlilerin yarısı aldatıyo diye haber sitelerinde geziyodu bi ara .. herkeş atlangoç olmuş arkadaş birbirine atlıyo demek ki.
işte ateist, modern ve aydın gençlik. tepe tepe kullanın.
Ak parti hükumeti döneminde artması manidar.
Gelmiş yine ahlak bekçileri.Aranızda evli kadınlara,erkeklere göz dikenler de var eminim.
Metres dediğiniz insan kadar evli de suçlu.
Yok kadın yatak ayırmayacak vs.
Hayırdır siz sadece yatak için mi evlilik düşünüyorsunuz?
ne yazık ki maddi kaygılar yüzündendir.
iğrenç bi toplum olduk artık,kadını erkegi yok ayırt etmeksizin karakter meselesi.
Her gün bu tarz başlıklara entry girmeyeceğim diye kendimi dizginlemeye çalışıyorum ama. Dayanamıyorum.

Aldatmak için sebep sunmak mı? Gerçekten mi ya, ciddi misiniz? Kadın yatağı ayırdı, aldatabilirim. Kadın benle hiç ilgilenmiyor, Aldatabilirim. He feministlik olarak algılanmasın diye erkek üzerinden de örnek vereyim; adam evine bakmıyor, aldatabilirim. Adam beni gezdirmiyor, aldatabilirim.

Hayır arkadaşım aldatmazsın. Ayrıl, git yoluna bak ne bok yiyorsan ye. Sizin şu her şeyi meşrulaştırma, her şeye sebep bulma hastalığınız yüzünden bu haldeyiz. Yemiyoruz, ruhunuzdaki pisliklere sunduğunuz bahaneleri.

Evli olan da evli bir insanla ilişki yaşayan da eşit derecede suçludur. He evet bu ahlaksızlıktır ama hiçbir şekilde şiddeti olası gösterecek bir sebep de olamaz. Böylesini alıp şöyle yapacaksın, böyle yapacaksın lafları da bana normal gelmiyor yani. Şiddet, şiddeti doğurur nitekim.
dini kuralların ve en önemlisi dinin uygulanmadığı dönemde böyle olayların sayısı süratle artacaktır.
Adam tecavüzcüye idam istiyor hadım istiyor.
Kasın Cinayetinin cezası caydırıcı olması açısından idam istiyor. Neden çünkü ceza caydırıcı ve tatmin edici. Yani sonuç olarak çoğusu islamın çizgisine geliyor ama farkında değil.
yadsınamaz sayıdadır. çünkü artık insanlar eskisi gibi.. ehh ayıp olur. günah ya biri görürse, ya adım çıkarsa diye düşünmüyor. artık herkes carpe diem. böyle de olmalı. ama göz göre göre de olmamalı. biraz ciddiyet.
Tek tek saydınız mı?
Boşanma davaları senelerce sürüyorken, her işin kolayına kaçma meili olan insanoğlu için aldatmak en basiti.
(bkz: midemiz kalmamıştır)
Bazı düşünceler çok garip. Yatağı ayıran kadın aldatılmayı hak eder gibi konuşulmuş. Evliliği bu kadar basit algılayacaksak, kadın erkeği şu sebeple aldatabilir.

Sonuçta dışarıda cinsel ilişkiye 50 dakika devam edebilen erkekler var. Madem her şey cinsellik, kadın gitsin başka erkekle beraber olsun? Niye 4 dakikalık eşi ile devam etsin?

Kadın kadınlığını bilecek, yatağı ayırıyorsa aldatırım abiii diyen erkekler biraz dikkat etsin bence. Ne olacağı belli olmaz.

Edit: lenova cevabımı sildirmişsin. Tekrar yazayım. Dışarıda erkeklerin saatlerce evire çevire seks yapabildiğini bize annen haber verdi. Sadece kronometre tutmamış bi de. Yani tuttuğu sadece o değilmiş.
50 dakikalık deneyim.. Hepsinde kronometre tutulmuş. *
Kadın, erkek fark etmez. Al birini vur ötekini. Evli olduğu halde başka birisiyle ilişki yaşayan ile evli olduğunu bile bile ilişki yaşayan kişi ya da kişiler haysiyet ve şeref yoksunudur.