Evliliklerin buyuk bir bolumu kotu cinsel yasam yuzunden bitiyor yalniz.
Bir daha dusun istersen.

Sen her gece pompa hayali kuruyorsan evlenince, bence opet, total ya da shell'e basvur kardesim.
her pazar mangal dobloyu hazırla .
Uyanıp biraz sırnaşmak.
Kahvaltı.
iş.
Duş.
Yemek hazırlamak.
Sırnaşmak vakit geçirmek.
Duş.
Uyku.

Çok sıkıcı geldi böyle yazınca.
şahsen eşimle sürekli gezer eğlenirdim mangaldı doğa gezisiydi beraber kitap okur film izler asosyal olurduk hafta sonları ne güzel hayaller amk.
Haftada bir yemeğe çıkartırdım hanımı herhalde. ikimizde calisiyorsak o zaman bahçede mangal keyfi.
sabah öğlen akşam yemek yemek diye düşünüyorum ama çalışmak hayallerime engel oluyo.
ben de uzun yıllar evliydim- ve iş güç, ev, bahçe, tamir, arada bir seks....öyle.
Sabah oglen aksam her yemekten soonra
Asagi
Yukari
Asagi
Yukari
Dislerimizi fircalayaaliiiimm.

Yok lan. Tabii ki bol bol seks. Artik yeter yapma cavaceylanim diyene kadar. Biktirana kadar seks.
Yaşıt evli diğer arkadaşlarla misafirlikler haftasonu kahvaltıları istemediğim ama katılacağım rutinler olacak
istediklerim her hafta en az iki film bir kitap bir de biyografi değerlendirmesi ben inceleyip araştırıp not tutup sevdiceğime anlatacağım
Çocuk olunca da park ev avm üçgeninde yaşarız büyüyene kadar farklı ülkelere açılabilirsek ki hayalim işte o zaman daha güzel rutinlere başlayabiliriz.
Işim ve eşim olursa büyük ihtimalle şöyle;
Uyanmak, ufakliklarla ilgilenmek,ailecek kahvalti yapmak,çocukları okula bırakmak,kendi okuluma gitmek dersler bitince eve gelmek, yemek hazirlamak, ortaliktaki oyuncaklari toplamak, eşim gelince akşam yemegi yemek, ben ogrencilerin yazililarini okurken eşimin cocuklarla ilgilenmesi, çocukları uyutmak,başbaşa film izlemek,sonra kapanış. Haftasonlarim renkli olur sanırım aileden alışkanlık piknikler,ziyaretler, yeni yerler keşfetmek, çocukları da alip dedeyi babanneyi görmeye gidebiliriz. Azıcık da onlar baksin sevinsin.
Klasik...
Çocuk olmasa her sey daha farkli olurdu hemen niye çocukla anlatmaya basladiysam rutinimi...
Ev temizliği.
Haftaiçi: Işe gitme, eve gelme, yemek hazırlama, uyuma

Haftasonu: kahvaltı hazırlama, temizlik yapma, çamaşır yıkama, ütü yapma, belki bir akşam kahvesi için dışarı çıkma.

Rutinim bu olurdu diye düşünüyorum.

Edit: düşündüm de Allah'ıma bin şükür evli değilim. Evli olsaymışım iyice yamulacakmışım. Değmez sanki.
siz bi evin ne kadar çok gideri işi gücü var bilmiyosunuz tabii, öyle hayaller kuruyosunuz- ileride hönk diye bi tarafınıza girince anlarsınız.
Ne kadar evlilik meraklısı bir nesil yetişiyor. Çok komik.
görsel

Kısa bir evlilik notları...

Nikah günü nasıldı hatırlamıyorum.
Eve gece onbir gibi geldik.

ikimizin de pestili çıkmıştı ve ilk defa bir odada yalnız kalmiyorduk.

Sabah sofben montajı için servisi aradım bugün gelemiyeceklerini söylediler.

Onlara diyemedim banyo yapamazsak biz sevisemeyiz diye..

Kendim montaj yaptım..:)))

Bi adamın biri de çıkıp dememiş.
Ev kirası,
Elektrik ve su faturası,
Kreş parası,
Kooperatif taksidi,

Sabah işe gitme stresi,
Akrabaları el etek öpme seromonisi,
Her hafta sonu aile ziyaretleri,
Kalan zamanda AVM ziyaretleri,

Ütü,bulaşık,çamaşır yıkama ve asma,
Yemek hazırlama,pazara gitme,gelen misafirlere hazırlık yapma,

Bak biz ne kadar mutluyuz rolünü oynamaya (daha biraz önce birbirimizin ağzına sicmisiz ve ben oturma odasında uyuyacağımi biliyorum)

Onu ozlerken ,sahip olamama,

Benim mi senin mi dediğin olacak
tartışmasından gına gelme..

Senin abin şöyle dedi,
Senin kızkardeşin böyle baktı,

Gibi kısır tartışmalara gömülmek..

Arada bir kayinvalideye gidilmeden sevişmek,(hararet almak için)

En güzeli ise:

(Kızı araya alarak uyumak)
iki ekmek bir yoğurt döngüsü.
Her ne olursa olsun, hangi ruh halinde olursak olalım, birbirimize kırgın hatta konuşmuyor bile olsak da, akşam kahvesini mutlaka biraradayken içmek.

Hayatı birlikte sırtlamaya karar vermiş, kendine yoldaş seçmiş bir insanla, her ne yaşanmış olursa olsun, minicik de olsa zaman geçirmek, nefesini hissetmek, " yanındayım" mesajını vermek önemli.

Hem bir fincan kahvenin, kırk yıl hatırı var mevzusu var ki, tüm yaşanmış ya da yaşanacak olumsuzluklara rağmen, benim için anlamlısın anlamına gelir.
Kahve derin ve özel bir konu azizim!
Sevdiceğimle olmazsa olmazım bu olurdu, net.

görsel
Zaten evliyim. bugün ki geleneksel rutin işim, kahvaltıdan sonra çocuklar ile alışverişe gider, ordan hayvan pazarından belki bir koyun alırım allah kısmet ederse.

Koyun derken akp ye oy veren değil, kesilen, kurban olan, 4 ayaklı.
tavsama sonrası partnerin bu işkencesini ne zaman bitireceğini düşünerek/bekleyerek rutine devam etmek.
haftasonu sabah yataktan çıkmamak debelenmek, oynaşır oynaşır dururuz.diger günlük rutinler olucak zaten , temizlik vs.
hafta sonu partnerin uyanmasını beklerken nette dolanmak.
Kocamı öperek uyandırmak.
Uyanana kadar onunla uğraşıp durmak.
Sürekli yanaklarını sıkmak.
3 ' lü kanepe her akşam,
yanlış anlaşılmasın elde kumanda karşımda tv,
3 'lü kanepe keyfi ...
Herkes uyanır uyanmaz iş pişirme derdinde. Ben uyandığımda ağzımda kimyasal deneysel yapılmış da enkaz altında kalan son canlıları ben yemişim gibi bir tat ve haliyle de koku oluyor.

(bkz: Midem bozuk)
iş,ev,yemek,çay,tv,yatak odasında internet,kapanış.
hafta sonu(c.tesi veya pazardan birisi):uyku,kahvaltı,gazete,tv,kahve,avm,ev,yemek,çay,uyku.