bugün

böyle şeref yoksunu,karaktersiz, haysiyetsiz kişiler adamız diye ortada gezerler ama aslında adamın a harfi bile olamazlar.
kocaları olabilir.

(bkz: bakış açısı)
(bkz: hanım hanım nerde tanım)
evli kadınlarla aşk yaşayan erkeklerdir. alan razı, veren razı bize ne. heee yanlış mıdır? evet yanlıştır. boşanmak daha doğrudur.
belki kocasıdır. başlık bunu belirtmemiş.
Sorsan adamdırlar.
Çok büyük salaklıktır. Dışarıda o kadar yangın bekar varken evli birini becermek ve sununda işler ters giderse kocası tarafından doğranmak nasıl bir mantıkdır.
Dünya o kadar küçük ki hiç bir sır ilelebet gizli kalmaz ve türkiyede yaşayan bir erkek bizim kültürümüzde bu iş ortaya çıkarsa başına ne geleceğini çok iyi bilir.
Bir orgazm için hayatını kaybetmek aileni bir daha görememek tek kelime ile nedir?
Nerden mi biliyorum evet yaptım ergendim her gün otuzbir çekdiğim dönemdi hemde kocasına abi diyordum. Ama şimdi dönüp baktığımda az daha gençliğimi yakıyormuşum şansım yaver gitmiş sadece. Pişmanım nerdeyse 10 yıl oldu ama sakın derim değmez, ulan manken olsa değmez.
Zani ve stepnedirler.
Sonrasında akıl sağlıklarının yitip gitmesi ilâhi adaletin tecelli etmesindendir.
Orospu çocukluğudur.
O pisliğe bulaşmadan önce kocasını düşünün, öğrenirse yaşayacağı hissi düşünün.
Yapanlara yaptıranlara yazıklar olsun.
Onlar ki orospucocuklarıdır şüphesiz, sorgusuz, sualsiz.
(bkz: cuckold) evli çiftlere (bkz: bull) luk yapan bir erkektir. özel ve önemli biridir.
etrafta hiç bekar kadın yokmuş gibi evli barklı kadınları ayartırlar. allah belasını versin o erkeklerin.
iki tarafında annesinin olmadığı ya da para uğruna birçok şey yapabileceği anlamına gelmektedir.
Evli kadınlar tarafından arzulanan erkeklerdir.
"şeref" kelimesinin kendileri için ve kendileri tarafından geçersizleştirildiği insan cinsi.
cinsiyet ayrımı yapılmıştır.

doğrusu, "evli insanlar ile ilişkiye giren insanlar" olabilir. bunun kadını erkeği yok.

tanım: karaktersizdir. haysiyetsizdir. onursuzdur. o.ç.dur afedersiniz.