bugün

sultanlığın bitmesine neden olan durumdur. mu acaba...
artık kendisinden çocuk beklenen insandır
çocuk sahibi olmaya resmi hak kazanan insan.
resmi olarak sevişebilen insanlardır.
akvaryumdaki balıklardan bir farkı yoktur.
ev dağınık oldugunda bekar evi ne olcak işte bahanesinin arkasına sığınamayacak insandır.
seks hayatı başlamadan biten insandır. ne sikime evlenir insan anlamak mümkün değil. beyin amcıklaması geçiren insan ancak bu kararı verebilir yoksa akıl mantık işi değil. anca vücudun rahatlar ruhun asla. hiçbir evli çift yok ki delice saatlerce sevişmiş olsun, hep sorun vardır hayatlarında, elektrik alamamak, hayatımı mahvettin sözleri.
(bkz: game over)
parmagında yüzügü olan insandır.
asla hayatından memnun olmayan, evlilikle ilgili her detaydan şikayetçi, etrafındaki insanlara evlenmmemeleri konusunda öğütler veren, ama nedense çeşitli bahanelerle boşanmaktan kaçan insan türü.
edit:ne oldu, gerçekler acı mı geldi, eksileyeceğinize boşanın kurtulun arkadaşım.
hayatının aşkını bulmuş, onunla bir aile kurma fırsatı yakalamış ve gerçekleştirmiş, mutluluğunu da dünya tatlısı bir evlatla perçinlemiş son derece şanslı insandır. (bkz: ben)*
zorlama bir evlilik değilse mutlu insandır.. evini, hayatını, hayallerini sevdiği kadın/erkekle paylaşan, ölümden gayrı bir şeyin aralarına giremeyeceği eşine, hayat arkadaşona kavuşmuş insandır..
(#3546772)
sosyal hayatı bitmiş insan.
evlenmeyenlerin "babaları" ya da "anneleri" gibi sandıkları kişi. aslında bilmezler ki bir kişiye tutulacaklarını, ömrünü ona adamak isteyeceklerini...
hayatında hiç sex yapmamış erkek/kız için de her ay 5-6 kızla/erkekle yatan kişininde iflahıdır evlilik. evliliği bedava sex olarak görenler için değildir evlilik. evlilik arkadaşınla eve çıkmaktır, birlikte bulaşık yıkamak, birlikte gece yarısı çıkıp sokaklarda koşturmaktır. sonunda da yorulup çocuk yapıp, çocuğun enerjisinden alıp 3 kişi / 4 kişi / 5 kişi koşturmaktır sokaklarda. (bkz: ben)

babanız gibi atleti giyip tv başında oturmak değildir. ha öledir dersen köle karınla sana ömür boyu mutluluklar dilerim.
Bütün arkadaşları ile irtibatı koparan zat.
Bekar olanlar da hergün ise gidiyor ve erken uyuyor ama sağ da sol da harcadığı için para biriktirip koltuk takımı bile alamıyor.

insan neden durup dururken evli insanlara böyle saçma şeyler yazar ki.

Not= ben de bekarim. Ama evli insanlara saygım ve sevgim var.
erkek olsun, kadın olsun; aldatmaya yeltenenlerine , sen evlisin evli kal demek istediğim insandır. evli kalmak zorunda değilim dersen de, ya aldatma, ya da medeni bir şekilde açık açık konuşarak ayrıl. biliyorum konuşması kolay belki ama, kolayı zora çeviren, zor yapan yine bizleriz sonuçta.