bugün

canandır.
(bkz: evli erkekle ilişki yaşayan kız)

aramaya inanmaz.
tecrübe meraklısı ve afedersiniz biraz şeydir.
(bkz: metres)
evli erkeğinde başka bir insanla ilişki yaşaması ayrı bir ironi tabi.
ikisi de aynı derecede ahlaksızdır.
Gebermelilerdir.
Evli olup dışarıdan gelen erkeği kabul edenleri de gördü duydu bu bünye. Şerefsizliğin, aldatmanın kadını erkeği yok.
lise ve üniversite ortamında bolca bulunan cananlardır.onu bunu boşverdim de o adamın cinsel yaşamı belkide hiç kimsede bulunamaz.sabah teen, akşam milf.
Her zaman suç kadındadir her zaman kadın orospudur amk.

asil suçlu adamdir ( adamın verilmiş bir sözü edilmiş bağlılık yemini vardır kadının degil)

kadın adamdan maddi destek almak için iliskideyse ya da adam karısıyla şahane bir evliligi varken diğer kadın cerezse farklı değerlendirilebilir belki.

ama eğer ortada gerçekten aşk varsa çok üzülecek yaralanacak insandir. adam da üzülür belki ama asıl kadın üzülecek tir.

bunu bile bile aşk için herşeyi göze almıştır. bi de ezber ahlak cümlelerini bırakıp bu tarafından bakın.
Erkekse sıkıntı büyüktür. (bkz: asansörde yiyişen dayılar)
büyük ihtimalle kadındır.
öyle olması lazım. *
arkadaşımın başına gelen olay. babası bi kadınla birlikteydi. kadın adamın evli olduğunu bile bile devam etti. ve sonuçta yuvayı yıkmayı, aileyi dağıtmayı başardı. sadece kadını suçlamıyorum iki tarafta suçlu burda. ama adam evli olduğu halde bilerek yaklaşan kadın daha suçlu benim gözümde. o arkadaşlarımın ne sinir krizleri geçirdiklerini, neler çektiklerine bir bir ben tanık oldum. günahsız bir anne ve çocuklar. boşandılar. adam hala kadınla birlikte evlenmediler de, birlikte yaşıyorlar.

şuanlık durum böyle gidiyor ama yuva yıkanın yuvası olmaz yahu. nasıl vicdanın rahat yastığa başını koyabiliyorsun sen? hiç mi utanma, ar olmaz bir insanda?

ama inanıyorum ki allah büyüktür. kişi yaşattığını yaşamadan gidemeyecek bu dünyadan.
cinsiyeti genelde kadındır. karaktersizdir. açık ve net.
evli erkekle ilişki yaşamak sadece sex arıyan kadın için en güvenlidir. gel der gelir git der gider. zamansız rahatsızlık vermez.
Nefsinin kolesi olmus gunahkar insandir.
Yargılamak yerine tatlı yaklaşın, oturun doğruyu göstermeye çalışın aşk gözünü kör etmiştir muhtemelen. Biz üzerine gittik, bak uzaklarda. Siz yapmayın baylar bayanlar.
alan memnun satan memnun ise beni ilgilendirmeyen mevzudur. her evlilik mutlu mesut, tıkırında mı ilerliyor sanki ? biraz gerçekçi bakın olaylara.
sen başkasının karısını sikersin gün gelir başkası senin karını siker, haberin bile olmaz. böyledir bu hayat.
Öyle insan olur mu? Evli olduğu halde dışarıda kendisiyle ilgilenen orospulara bu fırsatı veren erkek, zaten karektersizin tekidir. Asıl konu, o evli erkeğin peşinden giden orospu. Bir erkek olarak ikisinden de tiksiniyorum. Evliyken başkasına aşık oldum gibi bir saçmalık olamaz. Kimse kimsenin hayatını bu şekilde karartamaz. Eşini aldatan bir kadın ya da bir erkek farketmez ikisi de kareketsizdir. fakat evli bir erkeğe ya da kadına yanaşan o insan olduğu iddaa edilen varlıklara elbet allah belasını verecektir.
belki de karısıdır ha..
Belki karisidir.
Babamla konuşan kadın.
Hayatım da kimseyi aldatmadım aldatmam da . Sorunu olan gelir konuşur. Aynı şey kadın içinde geçerli. Ama insanlar öyle duyarsız saygısız olmuş ki küçük bir boşlukta bunu hak olarak görüp birbirlerini aldatıyorlar. Allah uzak tutsun öylelerini.
evli erkek demek musallat olmayan, can yakmayan, kolay, bas agrisiz erkek demektir o yuzden iliski yasamak icin evli erkekleri tercih eden insan bir nebze akilli insandir.