bugün

aşk bu ota da, konar boka da yargılamamak gerekir. nedenini ise sadece o kişiler bilir.
not: kadın değilim yani yalnış anlaşılmalar olmasın.
ben aşkı onda buldum gibi şeyler. Aslında kadının kadına ihanetidir anlayabilseler...
- orospu çocuğuyum.
evlilik penisi mi büyütüyor muş ? nikahta keramet var dedikleri bu olsa gerek.
kesin erkek bi ibnelik yapmıştır düşüncesine yöneltir.
ahlaksızlığın başını alıp yürüdüğü yayınlar yapan televizyon kanalları yayınlarına devam ettikçe, sosyal ahlak gelişimi gerilemeye devam ettikçe kimse bana suç bulamaz.
Hiçbir bahane affedilemez.
Evli oldugunu bilmiyordur, sonradan ogrenmistir vs.
sadakat yemini eden kadın değil adam olduğundan yanlış kişiyi suçlamadır.

kadın haysiyetsiz, şerefsiz, orospu bilmemne olabilir ama onun sadık kalmak zorunda olduğu birisi yok. ama adamın var. sorumluluğu olan adam yapması gerekeni yapmazsa kadında suç yoktur.
bu konunun bahanesi bile olmamalıdır.
kaşardır ya da kandırılmıştır.
Bana evli olduğunu söylemedi.
bir de bazıları gevşek gevşek ' ama ben aşııık olduuuumm' der. saçı başı yolunası.
kadın olsaydın da kocana sahip çıksaydın.
iç acıları bastırma düşüncesidir. para yemek düşüncesidir.
listedeki maddeler bir hayli kabarıktır ve sürekli tekrar edilir. kişi bu tekrarı, içinde bulunduğu olumsuz durumda kendini teselli etmek için yapar. bu tekrarlarda fayda vardır zira gün gelip kendi başına geldiğinde çok işine yarayacaktır.
evli erkeği neden görmüyoruz ?
önce evliliğine saygı duyması gereken erkek burda taktikle kadını suçlamayın geçti o devirler erkektir burda onursuz .
Karısından boşanıp beni alacak.
Evli olmaktır.
kadınlar başka kadınları çatlamaktan onun elinden bişeyler alabilmeye bayılır işi orospuluğa vuranlar ise ben daha iyi sevişiyorum ben daha iyi kadınım senin kocan beni tercih etti gibi egoist düşüncelerle evli erkeklerle yatarlar.
(bkz: kocam öküzün teki)

(bkz: kocam beni beceremiyor)

(bkz: tatmin olamıyorum)
"Evli olduğunu söylemedi."

Tabi %95 ihtimal bahane değil gerçektir.
bilmiyorum hoşuma gitmişti çocuk bi de heyecanlı falan bilmem iyiydi yaşadık bitti.
Bunun için bahaneye gerek mi varmış?
ulan buradaki sorunu neden kadında arıyorsunuz hala?

“iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta” diye söz verip de aksini yapan evli olan kişi değil mi? eee o halde neden böyle bir söz vermemiş insanı yargılıyorsunuz ki?

hayır, hayata yeniden gelsem yine erkek olmak isterim de, hemcinslerimin de basit bir seks uğruna da neler yaptığını yine de inkar edemem.

en basitinden açın bir tinder hesabı, kezban diye nitelediğiniz türk kızı profillerini inceleyin. hoş, siz sadece sikecek birisini aradığınız için profile bakma işiyle uğraşmadan doğrudan sağa kaydırdığınız için bu başta sizin için kolay olmayacak, ama yine de bir deneyin. bir sürü profilde evli erkekler uzak dursun yazıyor, mesela bunu hiç düşündünüz mü acaba neden yazıyorlar?

sen hiç mi evli olup da bekar olduğu yalanıyla karı kız kovalayan erkeğe şahit olmadın? 1000 kez böyle erkeğe denk gelsen bile kaç kadının bunu yaptığını görebilirsin?

uzatmaya gerek yok, böyle bir beraberlik durumunda esas evli olan tarafın bahanesi benim açımdan daha önemli.

erkek olduğum için memnunum ama bu zihniyeti de destekleyecek halim yok. kendi yavşaklığımızı kadınlara yükleyerek meşrulaştıramayız.