bugün

tam mal beyanı efsanesi.
efsane de asırları aşmış durum.
bu kadar bekar varken bu ne?
adrenalin yoksunluğu mu?
bu da başka bir sapıklık çeşidi.
Nick ve başlık çok iyi başarılar.
bir mal beyanı.
olum aşk yaşamak zaten öyle basit bişe değil kaldı ki evli biriyle yaşayacan bide.
sevgili olursun seversin değer verirsin ama aşka sakın girme. girersen acı olur.

mesela önceleri zevk alır bi şekilde "kocan da böyle sikiyor mu ahahha" derken kendini kaptırıp aşık olduktan sonra hüzünlü bir şekilde "kocan da sana bunları yapmıyor di mi :(" derken bulursun kendini. üzücü bir durum.
Aşk yaşamam. Zira kocasına ihanet etmeyi göze almış bir kadın benim aşık olacağım bir kadın asla olamaz. Gönül eğlendiririm.
aşk ile şehvetin farkına varacak kadar olgunlaşmış ve deneyim sahibi insanlar, kiminle ne zaman hangi koşullar atında ne yaşanacağını çok iyi bilir, ve yaşarlar. bu sırlarını da mezara taşırlar.
Her iki taraftan da baktın mı iş boka çıkıyor. Kadın eşini aldatıyor, kadın hem karaktersizliğini ortaya koyup eşinin onurunu gururunu kırıyor. Ayrıca kocasını aldattığı kişi de nasıl bir gavat ki karaktersiz olmayı göze almış.

Yaşar mıyım? Asla. Aşığım, yaşamadan bilemezsin olaylarını geçin, bu karaktersizlikten ve piçlikten başka bir şey değil. Kolay kolay evli biriyle samimi arkadaş bile olmam, eşi yanlış anlayabilir vs. Bir sürü neden gösterilebilir. Hem yuva yıkanın yuvası olmaz.
(#39567464)

(bkz: entry nick uyumu)
Bir Erkek sosyal cevresini ve statusunu asla tehlikeye atmaz "öteki kadini" cevresi kabul etmeyecegi icin karisini birakmaz.
Toplum ise "öteki kadini" daime haksiz ve kotu gorecektir. Hatta "fahise" damgasi vuracaktir.

Bu yuzden evli erkeklerden uzak durun.
hayır. ama asla da diyemem.
aşk insana yaptırmayacağı şeyleri yaptırabilir.
gerçekçi olmak lazım.
aşk bu.
Yaşıyorum zaten karımla.
Aşk acizliktir.
durduk yere atraksiyon arayan, beyin yakan saçmalıklar sorusu vol 1.
Bir zamanlar böyle bir salaklık yapmıştım. Kocası telefonla aramıştı şüphelenip. Onun korkusu bile yetmişti. O yüzden tövbe.
Bir insan şanı, şerefi, namusu için yaşar. Gider kocasına haber veririm eşine sahip çık diye bu kadar basit. Evli olup da eşini aldatan ve diğer yandan evli biriyle birlikte olan kim varsa namussuzdur, şerefsizdir.
Bilmiyordum bilsem yapmazdım kıvamına gelmeden. Kişi hakkında bilgi edinmeden tanımadan aşık olmadığım için böyle bir durum söz konusu olmaz.
Büyük konuşmamak lazım ama hayır.
yaklaşık 3 sene önce istemesem de bilmeyerek böyle bir ilişkinin içinde bulunmuş oldum.
bir erkek için evli bir kadınla birlikte olmak çok risklidir.
olası kriz durumunda kadınlar çok kolay sıyrılır. "sapık yha beni taciz etti." denir. er kişi çok sağlam bir dayak yer. siktiğin am yediğin dayağa değmez aslanım.
Tabi aşk bu heryere konar ama bu kadar da bokunu çıkarmasın canım,ayıptır günahtır.

Bunun hiç bir geçerli yanı yoktur, aynı şeyin başına geldiğini düşün, yani eşinin seni aldattığını, bu hiç etik değil, sen yapma, başkası da yapmasın, kimse yapmasın.
Gönlü orospudur evlilik dışı ilişki yaşayanın en iyisi uzak durmak.
Yaşarım. Zira aşkın gözü kördür derler.
iki gönül bir olunca arada evlilik gibi birtakım kağıt parçaları önemsiz kalır.
Büyük konuşmadan asla..
mideniz kaldırabiliyorsa karaktersizseniz sorun yok bunu kabul edenler eşi başka kişilerle olursa laf söylemeye hakkı yok.
Yaşamam. Allah korusun.
..."hedeflerimizi gerçekleştirmek tatmin olmamızı sağlayabilir ancak "bir şey uğruna yaşamak" varoluşumuza inkar edilemez bir değer katar.

allan percy

zor zanaat sevmek, ruhunuzu yormayın.