bugün

kendisi bekar olmasına rağmen evli bir erkeğe gönlünü kaptırmış kızdır. bu hatayı yaptığına bir gün gelir pişman olur.
aşık olması değil ayartması suçtur.
aşkı insan kendisi seçmez öyle olsaydı şahsen ben hep çirkin ve basit kızlara aşık olmaya çalışırdım niye kendimi üzeyim?
kaşar olan kızdır. evet.
vay amktır.
Sık karsilasilan durumdur, yasaklar tatlidir.
aşık olduğu evli adam kendi kocasıysa sorun olmayandır.
Eror eror eror.
çıkmaz bi yola girmektir . lakin aşkını içinde yaşabilir . çünkü aşk geçicidir .
yanlış yolda olan kızdır..
Afedersiniz ama orospudur.
Affetmeyiz ama orospudur.
vee tanrı kadını yarattı.
Neden sürekli suçlanan hele de bir kadın tarafından kadın oluyor? Erkek çok mu masum?
Sanki erkek "ben evliyim" diyemeyen bir dilsiz, olayları kavrayamayacak kadar kıt zekalı bir sığ beyinli de sürekli erkek masum oluyor.

Bütün suç erkeğin başının altından çıkıyor. Çoğu erkek evli olduğunu belirtme ihtiyacı bile duymuyor. Belirtse bile bir kadının duygularına kayıtsız kalabilir. Kadının hatası ayıbı ve utancı olur bu.
Ama ne hikmetse erkek saf, iyi niyetli ve yuva bozucu kadın.

Erkek kendi yuvasını bozdurmasın o halde.

Edit: duygusal kızların "kime aşık olacağını seçemezsin" görüşünü savunduğu, feministlerin suçu erkekte bulduğu, evli kadınların okurken bile sinirlendiği, erkeklerin eleştirmeyin kınamayın uyarılarını yaptığı, her kafadan ayrı bi ses çıktığı harika bi başlık oldu asdadjk.
Yuva yıkmaya meyilli kızdır ağzına vermek lazım.
(bkz: karımı boşayıp seni alacağım)
(bkz: ask adami vurur)
büyük konuşmayın gençler bu işler belli olmaz.

tanım: bilerek ya da pislik olsun diye yapmadığını varsayarak; vücudun kimyasallarına yenik düşmüş kızdır.
evli erkek çekiciliği diye bir şey var demişti birisi zamanında. oysa bunlar hep seks.
Bütün suçlu olan erkektir. Ama nedense kız suçluymuş yuva yıkan olarak gösterilir. Benim başıma aynı olay geldi. Evli olduğunu soylemedi tabi ben bekar saniyorum. Adamla 2ay boyunca beraber oldum gecirdigim en güzel 2 aydı tabi gerçeklerle yüzleşince ye kadar. Adamın 6 yıllık evli 1tane çocuğu tekrar karısının hamile olduğunu ögrendim. Aradım sen evli olduğunu niye söylemedin dedim. Bana ne fark eder ki evli olmam neyi degistir ki dedi. Simdi size soruyorum yuvayı yıkan kadin mi erkek mi? (Ogrendikten sonra iliskimiz bitti, bende bittim yalnız)
http://m.uludagsozluk.com/e/36916988/
Bilemezsiniz kimin başına ne geleceğini ben yapmam dememek lazım. Tek tarafta kadını suçlamak yanlış erkeğin de davranışları yaklaşımları düşünülmeli. Belki karşı koymaya çalıştı belki çoğundan daha çok üzüldü kim bilir ki başına gelebileceğini. Ortamlar durumlar zamanlar yaşanmışlıklar keşkeler. En doğrusu yol yakınken vazgeçmektir, iki taraf da sadece kadın değil erkek de vazgeçmesini bilecek. iki taraf içinde nefsi için mücadele vardır buna hakim olmak zordur lakin nefse de kalbe de akla da hakim olmak gerek. Ruh adam kitabında bu konuya değilmiş yerler vardır ve iradeye hakim olmak kadın da erkek de suçlanmadan nefis anlatılmıştır, okuyun şuursuzca yaptığınız yorumları bir daha düşünün. insan oruçluyken sevdiği yemeği yiyebilir mi? Düşünün. Allah kimseyi böyle durumlar ile sınamasın. Engel olunması gereken durumdur.
Kara meleksi fettan komploculardan bağımsız olarak, Aşk denen meret medeni durum gibi bir önşart aramadığından gayet doğal bir şey yaşıyor da olabilecek bir kadındır.

Skandal yaratıp üçüncü şahısları hengameye çekmedikleri sürece bekleyip görebilir, dilediklerini yapabilirler bence. Evli tarafın sorumluluğunun büyüklüğüne bile pek inanmıyorken bu kadının suçlu gösterilmesi komik.
Erkeğin evli olmasının bir çekiciliği varmış. Olabilir belki, düşünsene adam yeteri kadar sorumluluk sahibi ki adamla evlenen var.
aşık olmak engellenemez bir duygudur.burda irade devreye girer.doğrusu içine atıp sevgisini, kimseye sıkıntı olmamasıdır. bir de bunun özellikle evli erkekleri tercih eden kızlar vardır ki orda masum bşr aşktan bahsedemeyiz.ya para derdinde ya da eğlence peşindedir.evli erkek kolay lokmadır.evlenelim diye tutturmaz.baskı yapamaz.kız kafasına göre takılır.bir de bunun malesef psikolojik boyutu var ki,kadınlar mutlu yuvaları ve kadınları kıskanırlar bozmak ister kimisi.malesef.
ne meraklisiniz yargisiz infaz etmeye.
Tam tersi durumun Genç werther'in acıları adlı kitapta yaşandığını görürüz. Okuyun ahlaki normları bile sorgulatacak türden bir aşk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar