bugün

allah ömür verir de 70 li yaşlara gelince edilecek sitemlerdendir.
Kutsanmasi gereken yalnizliklardandir.

Kutlamak icin bir adet antimatter - the weight of the world yaziyorum canlar.

http://youtube.com/watch?v=Y89dLaUyc3w
tam da filme isim olacak yalnızlıktır. aslında ağır yalnız bir adamın evliliğidir. tam da yalnızlığı bitti bitecek diye hayal ediyorken gerçekle yüzleşmesidir. evlilik çare değildir, bunu ummak ise ahmaklıktır.
malülen yalnızlıktır.

facebook'ta okey oynar, kendinden 30 yaş küçük kızlara mesajlar atar. kıraathaneden çıkmaz, bayramlarda seyranlarda kendini karaköy'e atar, mahallenin namusudur, kuruyemişçilerle kankadır. gelen geçenin(kız erkek farketmiyor) götüne bakar, "aranıyor bu" der, 3 lafından 2'sinde "sik, yarak, am" geçer, gizli homoseksüeldir ama ortadoğumuzun aile yapısından ötürü kimseye açıklamaz, yoklukta kılsız tüysüz bir erkekle bile münasebete girebilir, akşam karısına bağırır, onunla 2 kelime konuşmaz. kızını sokağa salmaz. seçimlerde vereceği oy da senin verdiğin oyla eşit sayılır, böyle bir insan yalnızdır. bilmese bile. oysa klasik ortadoğuda yetişmeseydi (genelleme yapmak doğru değil ama çoğunluk bu), yaşamayı bilebilir, belki karısını sevdiği için onla her şeyi paylaşır, yalnız kalmazdı.

not: evli ve yalnız bir adam diyince gözümde bunlar canlandı, başlığı açan arkadaşa özürler. benim hayatla ilgili sorunlarım tamamen siyasal da.. ve alt başlıklara dağıla dağıla her yere ulaşıyor.
parasızlıktan ya da siyasi! (o nasıl oluyorsa amcıklar) sebeplerden değil tamamen içinde bulunduğu psikolojik sebeplerden dolayı yalnızdır. evlenilen yanlış seçilmiş kişiden dolayı yalnızdır.
Kendimle özleştirdim. Benim de bir evliliğim vardı zamanında. Neyse be. Cumartesi sabahı niye duygulandırıyorsunuz aNılarla.
subjektif anlamda bir yalnızlıktır bu.
hani, bazen bir stadyum dolusu bagıran adamın içinde " ne işim var lan benim burda..?"deyip gülümsediginiz cinsten.

Oysa o; her şeyinizdir sevgiliniz, arkadaşınız, bazen düşmanınız... hayatı paylaşırsınız, acıları, zorlukları, sevinçleri ama, hep eksik birşey vardır adı konulamayan ,tanımlayamadıgınız bir şey... .
Tehlikelidir.
zamanla bıkarsınız her şeyden ve bıktırırsınız kendinizden. sorun sizdedir ve sorun degildir aslında..bilinçtir, ve lanet bir şeydir.

"bir başınaysan, bütün bütüne kendininsin...!"
alıntı değilse, güzel yazmıştır.
Eyvah beyler sözlügün kapasitesini zorluyosunuz şuan farkindamisiniz? Ergenlerin uzak durduğu bir başlık görmek, o başlıkta kendini bulmak ve en güzelide sohbet edilecek adamakıllı tiplerin var olduğuna şahit olmak güzel.

Evli ve yalniz sozluk erkeklerinin başligi ilan ediyorum bunu.
yalnızlık ömür boyu gençler.
depresif, melankolik halleriyle eşini de mutsuz eden dallama heriflerin hissettiği yalnızlık.

Bu dallamalar kendini duygusal ve şair ruhlu sanar. Madem mutsuzsun, yalnızsın boşansana it desek boşanmam der. Düşman olduğum kadına bile böyle koca düşmesin. iğrençler.
Aslında evliyken yalnız olmak güzel.
Sadece yalnız adam özgürdür.
o evli adam bir parça mutluluk için kendini sanal aleme verir ve hayatta yaşamadığı mutluluğu yaşatacak saf, temiz birini bulur. o kadar bencildir ki sırf kendi mutluluğu için evli olduğunu gizler ve aylarca konuşmaya devam eder. karşısındaki insanı geleceğe dair umutlandırır, hayal kurdurur. sonra bir anda ben sana umut mu verdim diyerek hayatından çıkıp gider ve perişan halde bırakır. yeter mi yetmez tabi. dayanamaz köpek gibi pişmanlık ve acıya rağmen gururunu ayaklar altına alarak geri döner. tabi artık onu kabul eden biri varsa.
Zinciri kırmazsa ağırlaşarak devam edecektir.
kisacasi esini hic anlayamadigi icin kendine gereksiz yere sessizlik doguran insan.
kisacasi esini hic anlayamadigi icin kendine gereksiz yere sessizlik doguran insan.
Boşanınca geçen yalnızlıktır. Bir yıl önce bana mutsuzluk veren Evliliği bitirdim o ağır yalnızlığı evliyken dibine kadar yaşadım. Yanınuzda biri var ama arada uçurumlar var dokunmak, duygusal, tensel keyif yok sadece biz Evliyiz Görüntüsü.
Zordu bitirmek acımak, merhamet Girdiği için hep erteledim bir cesaret gerek nokta koymak için. Sonradan başka birinde sevgiyi bulunca geçen Yıllara Acıdım Yazıkmış uzatmak anlamsızmış.
Bazen doluya koysan almaz boşa koysan dolmaz .
bir bekar adamın eve geldiğindeki yalnızlık değildir. en azından evli bir adamın konuşabileceği bir hayat arkadaşı vardır.