bugün

şu hayatta en çok korktuğum icraat. yapabilenleri takdir ediyorum. yapamayanları da anlıyorum galiba benim de asla cesaret edemeyeceğim bir icraat.
Evliliğin iç yüzünün sevimli bir müessese olduğunu düşünmüyorum .
Herkes doğru insanı aradığı için ya olmayan ya da olunca boka saran eylem.
Bekaretimi verdikten sonra düşünebileceğim olay.

Bi' ilk önce herkesle eşitlenmek lazım di mi ama..
Handiyse doğru kişiyi bulduktan sonra güzel bir eylemdir. Sıcak bir yuva, doya doya cinsel hayat, elinizden tutan bir kişi, mutluluk...

--spoiler--
Evlendi
--spoiler--
Dünyanın 99.harikasından biridir evlenmek, sosyalleşirsin.
sabah uyandığında mutfak kapısının üzerine iliştirilmiş not ile karşı karşıya kalmak:
çok güzel uyuyordun uyandırmadım uyandıramadım.
işten eve geldiğinde en sevdiğin şarkı ile seni karşılayan ve sıcacık bir selamlama ile ''günün nasıl geçti'' sorusunun sana yöneltilmesi...dert tasa hemen unutulur erirsin bitersin..
delikanlı...
- Baba!.. Evlenmek kaça mal oluyor?.
Babası..
- Bilmem!.. Hala ödemeye devam ediyorum, oğlum!..
DOMESTiK SANA TALiBiM.
yakın zamanda inş evleneceğim herkese öneriyorum hayatınız düzene girer.
Erkekler hiçbir zaman tek eşli olmamıştır erkek doğasını aykırı hareket ettiği için ruh ölüm çoktan gerçekleşir ve sevmediği çirkin kadınla da baskı yüzünden boşanamaz. Zihniyetine sokuyumcularda şuan ki evlilik durumlarına baksın.
Allahın emri, tuzlu kahve, kaynana dırdırı, kayın peder bilmişliği gibi bir çok saçmalık var. Evliliğin en güzel yanı baldızdır derler. Ben değil arkadaşlar diyor.
yüze değil beyine aşık olunca evlenicem.
En korktuğum eylem. Evet, sanırım karar vermesi en zor durum budur.
şu ünlü söz herşeyi özetliyor,evlenin iyi çıkarsa mutlu kötü çıkarsa filozof olursunz.
Hayatın çamurlu yollarından arınmak ve kendini bir veya birkaç kişi uğruna adamak.
özgürlük.
Tamamlayacak birisi olursa neden olmasın dedirten eylem.
ailesinin evinde çürümekten korkan her hangi bir kadın/kız/hatunlar bunun özgürlük, kurtuluş olduğunu düşünür.

erkekler içinse kabustur. elveda kulüpler, hatunlar, özgür hayat.
akıllı insan eylemidir. salaklarda itibar kazancam param evim olsun deyip dururken bi bakmış 35 yaş olmuş doğacak çocukta ona dedecim der durur işte. net..
Hayatımda yaptığım en büyük hatadır .

Ama geçmişte kalması sevindirici.
Varsa bi dal alırım.
gerçek swinger ortamlarına girmek için atılması gereken ilk adım.
radikal karalar almanın vakti gelmiş demektir.
peygamberi zişan hz. muhammed mustafa sallallahu aleyhi veselleme göre evlenmekle insanın imanının yarısı sağlama alınmaktadır. bu nedenle islamda evliliğe büyük önem atfedilmiş, evlilik çokça teşvik edilmiş ve kolaylaştırılmıştır.

tabi kastedilen evlilik kuran ve sünnet ekseninde yapılan evliliktir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar