bugün

haklı olan bir serzeniştir.
aslında çaba gösterilirse bulunacağından, geçersiz olan önermedir. Hamama giden, kesen yiyen her kız temizdir.
kahvede batak oynayan kamil'in serzenişi. temizlik ölçünüze tuz ruhu dökeyim.

--spoiler--
ülkeyi gezmiş am keşişi.
--spoiler--
evet temiz kız kalmadı hepsini çamura düşürdük.
her sevgilim bana versin, karım bakire olsun anlayışının ürünüdür. efenim sen temiz misin ki, temizini istiyorsun?
hamamdan kız kaldıramayan adamın feryadıdır. neye göre temiz ?
temizlik kime göre neye göre..burası önemli konu işte..senin eline erkek eli değmedi diye bir kız alırsın,sonra işler değişir..ama adam gibi senden önce bir erkekle ilişki yaşayıpta o kız sana anlatmıştır..ama o sana evlilikten sonra sadık kalırmış..olası ihtimaller hep farklı olabilir.otun olmadığı yerde ben yosuna çalı derim.
çoluk çocuk lafıdır.

"temizlik" de ne? kime göre, neye göre temizlik?
kızlar pis de erkekler mi temiz?
aklı sikinde erkek nesli olarak, şaşırmamamız gereken durumdur. her ne kadar kadınların egolarından nefret etsemde, bu bağlamda onlara hak vermiyor değilim. bizlere temiz olsalar ne olur, olmasalar ne olur ? kaç paralık insanlarız ki biz ? %90 ımızın hala aklı bacak arasında sallanıyor, oturup iki laf etmeye kalksan, birincide olmasa ikincide kesin kırıcı oluyoruz. bırakın bu işleri.
büyük şehirlerle ilgili gerçektir.
ben geçen gün anadolu'nun küçük bir köyünden geçtim.
pakize, tahire, nezahat, nezihe, iffet, afife, zehra gibi isimleri olan bir çok kız gördüm.
bunların hepsi "temiz" anlamına geliyor.
bir, evlenmek için "şerefli ve namuslu, kadını temiz,kirli diye ayırmayan, et parçası gözüyle bakmayan" erkeklerin kalmaması, değil!
yalandır.

gidin bakın, düğün salonları full çekiyor.
(bkz: kirlenmek güzeldir)
(bkz: omo)
bir kız al bir gece suya bastır sabunla iyice yıka.senin için arınmış gözüküyor ise temizdir. (bkz: öyle saça böyle tarak).
bir kişiye bakıp da genelleme olmaz.lafa geldi mi iki lafdan biri cinsellik ,sonra vay efendim temiz kız kalmamış. (bkz: şimdi sakin ol ve yavaşça o beyni yere bırak)
hepsinin sıcaktan terlemesi ve bu yüzden ter kokmasından mütevellit durumdur.
Kinayede zirvedir. "Temiz kalmak" kalıbı bakire olmakla eşdeğerdir. Çoğuna göre.
biran önce değiştirilmesi gereken aksi taktirde tükürdüğünü yalatabilecek saçma bir görüştür.
Temiz erkegin kalmamasi gibi.
Bir yerde ne kadar temiz erkek varsa o kadar temiz kiz bulunur.
Kimse kendi kendini sikmiyor.
Temiz kiz arayan kirli erkek dusuncesidir.
sen öyle san diyilerek susturulması gereken kirli erkektir. sağda solda kız kesen erkek kalkıp da temiz kız yok demesin.
yaklaşık 6 milyar insanın yaşadığı bir dünya olunca kimin eli kimin cebinde belli olmuyor. zaten ben evlenmeyeceğim abi ya.
kirlettiğiniz için, tecavüzlere hık mık bile edemediğiniz içindir.
sıcaktan dolayıdır. herkes ter kokuyor.
güncel Önemli Başlıklar