bugün

kesinlikle katıldığım bir kampanya, bir öneridir... madem pandemi süreci insanları sosyal hayattan uzaklaştırdı ve madem yeni insanlarla tanışıp onları tanıyacak fırsat ve zaman yok, o zaman ciddi bir ilişki ya da evlenme niyetinde olanlar uludağ sözlük ailesi içerisinden birbirleri ile bu yolda yürümeliler. sonuçta her gün burada bir şekilde toplanmıyor muyuz? her gün birbirimizi tanıyacak kadar entry girmiyor muyuz? her gün kah gülüyor kah ağlıyor kah sinirlenip kah eğlenmiyor muyuz? hadi o zaman güzel aşkların başlaması dileğiyle çocuklar, bol şanslar.
evlenin ona lafım yok ama çocuk yapmayın sakın.

zall ın burun delikleri hala gözümün önünden gitmiyor.
(bkz: Oğlum dayınla evlenip napcan)
Bir sözlük teyzesi olarak naçizane tavsiyem "yakmañ guzum başıñızı".
Dersimli minyon ve esmer varsa talibim.
yazıklar olsun, tek bir talip bile gelmedi...
Çekirdeğimi aldım, çayı da koyayım madem. gelişmeleri ilgiyle takip ediyorum. Gençlere bu konudaki tecrübelerimizi seve seve aktarırız.
ismail yetiş sözlüğünü tekerlekler tokuşuyor programına çevirdiler

de

herif giriş şifresini bile unutmuştur

umutsuz bir durum.
maaş bordrom ektedir, evlenmek isteyen bayanlara duyurulur.
Ortak hesap kullanmaya da başlasınlar tam olsun...
her kuşu öptük, kaldı leylek.
genç ve fizikten geçer not alan kızları bekliyorum. Not: karakter yeterlilik sınavı da yapılacaktır.
büyük konuşmuyumda yazıldıysa bozulsun sözlükten bir kızla izdivaç düşmanımın başına bile gelmesini istemem.

özeti ben almıyım alanada mani olmayım.
Ramazan'da hayırlı bir erik gibi kız denk gelse de evlensem.
Yok almayayım teşekkürler başımı yakmak istemiyorum.
pazardan karpuz mu seçiyonuz lan bu ne rahatlık.
(bkz: ALEXANDER VLAHOS)

BENZEYEN VARSA BEN ALIRIM.
Bence isteyenler açıkça söylesin ne istediğini, ona göre görüşebilirler. Tabi siz diyeceksiniz ki zaten biz sen demeden yapıyoruz bunu. Kendimi esra erol gibi hissettim. Neyse. Ben yokum zaten.
Halk ekmek kuyrukları gibi kuyruk oluşacaktır. Sözlükte toplam 3-5 tane kız var. Onlar da kahvede okeye dördüncü bile olabilirler.
neye göre seçeceğiz kriterleri de yazalım bari.

Nickaltında bir sürü karı kızın entrysi olmamalı mesela. kıskanç insanım ben.
Sözlükte tanışıp, sevgili olup, evlenenler varmış. Üstelik mutlularmış da. Benden söylemesi..
https://www.arkadassitesi.net/
Sizlere daha cabuk sonuc alacaginiz bi site linki biraktim ama bu sitede kadin ilanlari nasil daha fazla onu anlamadım.
sözlük denerek ucu açık bırakıldığından tercihimi bu sözlükten yana kullanmayacağım önermedir.
Hakikaten burdan evlenip mutlu olan var mı diye merak ettiğim sorunsal.
Çeyrek takacak çoksa evleneyim bari.