Bekarlık sultanlık djyen erkektir. Yalnızlık çok güzelsin be. istediğim zaman istediğim şeyi yapıyorum bu ne müthiş duygu yarabbim. Kız Arkadaşımın yaptığı tripler yok, mutlu etme çabası yok. 4000 tl maaş var cuma, Cumartesi, Pazar çatır çatır yiyorum oh mis.
aptallıktır.
vereni çoktur da ondan.
üreme organı bozuktur.
adamın bekarlığı çok hareketlidir evlenince hepsi gidecek veya kısıtlanacak boşu boşuna hayatını söndürmek istemiyordur.
ön yargısız, objektif bir yaklaşım gösterilmesi gereken erkektir.
doğru kadını bulamadığı ya da kimseye güvenmediği için olabilir.
değişimi seven erkektir. biriyle evlenip çocuk yapıp 3 yıl sonra sıkılmaktan korkar. kızı ortada bırakmak istemez.
illa ki ya cebinde, ya tipinde ya da pipinde sorun olmak zorunda olmayan erkektir.

felsefi tonlarca sebep vardır evlenmemek için.
Hatun ortamı çok olup , kendini bu yalanlarla kandıran erkektir . Yanlış yoldadır.
Kendine bile bakamayan erkeğin aldığı bu karar çok normaldir. Evlenip karısının da çocuklarının da burnundan getirmek istemiyordur. Kendi dünyasında yaşasın, evlilik sorun değildir ve bir kural da değildir. Bu "ciddi" bir şeydir ve ailelerin bu erkeğe evlenmiyor diye baskı yapması iyi bir davranış değildir.
hataya düşmüştür, bir eşin ve bir bebeğin sıcaklığı başka hiçbir şeyle doldurulamaz.
Her gece farkli bir kizla birlikte olma imkani olan erkektir. 1 kisi yerine 100 kisi gozuyle bakar.
gay olabilir.
evlenip bir zamanlar guzel olan karisinin, kapagi artik attigi icin gotu gobegi salmasini gormek istemeyen erkektir. allah askina turkiye'de yasiyoruz be... bu arada evlendikten sonra fit kalanlari tenzih eder ve guzelyuzluadam'la kendilerini odullendirmek isterim.
ergensi bir özgürlük tribi içindedir. sonu yalnız evde eşofmanlarıyla oturup göt büyüterek geçecektir. günlük ilişkilerin kurbanı olarak maddi zarara uğrayacak sevgi arayacağı bir karşı cins bulamayarak ölüp gidecektir. maddi çıkarlı heyecanı kaçmış ilişkiler sonunu getirir zaten.
Evde kalan kızları rahatsız eden erkektir.
çok miktarda çiçek koklamak istiyordur.
Melek subasi'ni izledikce hakli buldugum erkektir. Bak yine replikler aklima geldi guldum.
aradığı kadını bulamamıştır . Ya da henüz bulmak istemiyordur
Belki de gaydir belki cücüki yoktur belki de piskivisi yok diye ağlıyordur.
Geçen bir abi geldi bu soruyu sordu bana. Dediki ki bizim köye bir hoca geldi 40 yaşına gelmiş hala evlenmemiş önce neden evlenmiyor?
Kısa ve öz cevap vermek istedim orda ama utandım şimdi buradan söylüyorum belki kalkmıyordur.
Belkide düzenli bir hayattan korkuyodur, evliliğin prangasından , o sorumluluğu omuzlarına yüklemekten.
haftasına kalmadan evlenecek olan erkektir.

evlenmek isteyenler de senelerce uğraşıp durur.

dünya çok garip bir yer.
Bekarlık sultanlıktır diyen erkek türüdür.
günümüz kızlarını görüp evlenmekten vazgeçen erkektir. 5 6 yıl sonra sorunlu bir şekilde evlilik bitecekse hiç evlenmemesi gayet de mantıklı bir davranıştır.