islam inancıdır ve genelde yanlış anlaşılır.

evlendikten sonra herkesle sevişilebileceği şeklinde bir düşünce vardır, fantastiktir. islam dinine göre, kişi sadece nikahlı eşiyle sevişebilir.

özel not: aklıma geldi başlığını açtım. herhangi bir kesime, kitleye, inanca ayar verdiğim falan yok. siz ayar verecekseniz bilmem tabi.
doğru olan önermedir.
(bkz: adam haklı beyler)
bilinen fakat çok fazla üzerinde durulmaz.
zinaya giren ve islam dininin kişinin ahlakını düzenli yapmak için koyduğu yasaktır. inanmıyorsan sevişebilirsin o senin dünyan ama inanan insanın kesinlikle böyle bir şey yapması yasaktır.
zaten zevkli olan her şey ya günahtır ya da kilo aldırır.
inananlar tarafından dahi kolaylıkla göz ardı edilen günahtır.
Ne kadar muhafazakar olursa olsun kişinin sevişirken son düşüneceği şeydir.
(bkz: bi siktir git çay koy)*

edit: bu entry eksilendikçe neden uludağ sözlükten uzun süredir uzak durduğumu anımsıyorum. hepiniz bakirsiniz di mi beyler? kızlık zarı diktirilmiş sözde bakireler ile mutlu mesut bir hayat diliyorum sizlere. asla gerçeği bilemeyeceksiniz çünkü dürüstlüğü hak etmiyorsunuz. ya da oral anal takılmıştır da bakireliğini size saklamıştır!!!
çoğumuz günahkarız o zaman.
bir kesimin inancıdır.

sözlükte ne kadar sorunlu tiplerin olduğunu da göstermiştir. aklımıza geldi açtık diyoruz, ne bok yersen ye bana ne. ne bu saçmasapan ayar verme çabası? ben mi dedim evlenmeden sevişmeyin ya da ananızın karnında sevişmeye başlayın diye? inanırsın inanmazsın, entryni girer geçersin, bu ne lan?
gördüğünüz gibi zina girişiminde bulunan bir canlının hazin sonu:
http://forgifs.com/galler...geese-fight-car-goose.gif
inanılan bir şey. ben inanmıyorum o ayrı.
Normaldir.

Rezil insanlarca bok atılıyor. Sen nefsine hakim olmamışsan millrte bok atma. Ben bakirim elim kiz eline degdirmedim neden kimseyi zor drumda birakmamak için beyler yarın bir gün sizin de kızınız olacak.
Evet kimse kızının zina yapmasını istemediği için günah zaten.
kızının günah yapmasını istemediği için zina zaten.
Günahlardan biri de zina olduğundan kızının yapmasını istemez zaten.
Allahın yasakladığı durumdur.
müslüman olmayanlar istediği gibi bacısını seviştirebilir.
kimse kizini istemedigi icin zina yapmayi istemez cunku belki gunah.
cenab-i hakk "zinaya yaklasmayin"der "zina yapmayin" demez.
onun icin zinaya vesile olabilecek, davetcilik manasina gelebilecek,tahrik ve tesvikci hal ve haraketlerden uzak durmak gerekir.
hersey "bir bakisla" baslar.
kimse günahı istemez zaten kızını çünkü zinanın amk.
Evlenmeden sevişmek zinadır. Zina haramdır.
doğrudur. ya çüklü çıkarsa diye de düşündürür.
görsel

denk gelen entiri numarasının da manidar olduğu mevzudur..
ha zina kurban olduğum ya resulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir..
eyyorlamam bu kadar..
Butun entryler kizlar ustunden donmus hep sizin zihniyetinizi sikeyim.