bugün

Aldığı karar sadece kendisini ilgilendiren kızdır.
Herkes, inandığı çerçevede yaptıklarından sorumludur. Reşit bir insan doğru karar aldığını düşünüyorsa bu onun doğrusudur. Başkalarına göre yanlış olması, onu ve başkalarını bağlamaz..
Çiftler arasındaki ilişkidir. Onların dışında kimseyi ilgilendirmez. Ulan o değilde bunu kınayan heriflerin sevgilisi olsa ilk fırsatta eve atarlar ama millet yapınca namus bekçisi olurlar.
Tercihlerini bu yönde kullanıp karşısındaki adama güvenen inanan kızdır. Bizi ilgilendirmeyen hatundur.
peçete gibidir. iş görür. sonrası mâlum.
Kendini aşmıştır. Başına gelenlerden kimse sorumlu değildir.
yaşamdan ne istediği bilen, sadece kendisine güvenen, bağımsız ve bağlantısız kızdır.
Kesinlikle denenmeli. En iyi ev arkadaşlığı sırasında tanıyorsun. Çok arkadaşım var öylede evlenen
Ardından sevgilisiyle ilişkiye girip bir müddet sonra erkeği evliliğe zorlayacak kızdır.

Var böyle tipler. Hatta erkeği hamilelik vs. Gibi şeylerle tehdit eder bunlar.
kimseyi ilgilendirmeyen kızdır. kim nasıl yaşamak istiyorsa öyle yaşar. sonunda faydasını da zararını da görecek kişi kendisidir. kimsenin karışmaya hakkı yoktur. aslında bu kadar basit ama anlamıyor işte taş kafalar.
Şimdi başlığın altına yorum yapan bazı piçler gibi şerefsiz bir erkekcikle yaptıysa yanlış yapan kızdır.
(bkz: alınan alındı)
Yürek yemiş kızdır.

Var böyle bir arkadaşım, tam çıkmasa da yani arada evine gidip kalıyormuş.

Harbiden cesaret ister.

ben çıksam deprem olur başıma yıkılır o ev öyle bir şey şans.
sevgilisi iktidarsız mı acaba diye kontrol etmek istemiş kızdır.
ileride efendi bir koca arayacaktır.
dağa çıkacak hali olmayan kızdır.
Üniversitede okuyan kızdır. Okul bitince erkek buna tekmeyi basar bu da mal gibi kalır. Evet.
Sevgilisi değiş eşi olmaya aday kızdır, doğru yapar ne yapsın mk sadece uzaktan uzaktan bakışsınlar mı, aşın artık kendinizi.
Sevgilisi değil, o artık karısı olmuştur.

Kız hayatını düzene oturtmuş, postacısını bulmuştur. Ancak erkek kendini fazla yedirmesin bu ilişkide.

Her ne kadar kadın erkeğin karısı olmuş olsa da, erkek hala bekar sayılır.
Oo ustune ustelik sevisiyoruz. Valla cok guzel lan sizde cikin.
Sözlük sözlük değil mahalle karısı ulan işiniz gücünüz kim kime çakmış.
buna özgürlük falan deyip üstünü kapatmaya çalışırlar ama bildiğin ahlaksızlıktır. evet.
Evlendiğim adamla sorun yaşarsam ayrılır; yoluma bakarım diyebilecek bir kızdır ki mantıklı olan da budur. Hepitopu evleniyoruz ölmüyoruz ya arkadaşlar.

Tanım: rahat kızdır.
vurdurucaktır.
(bkz: evlenmeden önce tuttuğunu devirmeye çalışan erkek) ile kıyaslanamaz bile.
evlilik oyunu oynuyordur, tanımaya çalışıyordur.
erkek kendi yaşam alanında nasıl? ev işlerine yardım eder mi? gibi bir çok durumu değerlendirmek istiyordur.
şayet evlenirse, evlilik doyumu az ve boşanma oranı yüksek olacaktır. ben söylemiyorum istatistikler söylüyor.
güncel Önemli Başlıklar