bugün

(bkz: trollün mağarasından çıkıp gelmesi)
insanların yaşadığı dünyada* her bireyin kendi bir hayatı vardır. isteyen istediğiyle istediğini yapabilir. Önemli olan o nikah masası denen masada verdiğin sözü tutup ölene dek eşine saygılı olmandır.

evlendiğinde ben bakireyim demesinden ziyade, "+canım ben geçmişimde bir şeyler yaşadım, şunları yaptım." demesi benim için kafidir.

neyse troll'e niye laf anlatıyorsam artık.
arap siki yalayıcılarına göre kötü kadındır. yobaz olmayanlar içinse modern falan değildir, kimse umursamaz.
(bkz: #12507630)
evlenmeden, kadınların peşinde mart kedisi gibi gezen, ha verdi ha verecek şeklinde hissedilen ve aklı sikinden başka bir boka çalışmayan erkeklerin düşüncesiyle, doğru orantılı olandır.
kimseyi ilgilendirmeyen sıfattır.
yalanıp yutulması gereken sıfattır.. onlar olmasa yaşayamazdık.. hayati ihtiyaçlar söz konusu..
(bkz: laikçi)
kişinin kendi tercihidir. herkes nasıl mutlu hissediyorsa kendini öyle yaşamalıdır ve bu kimseyi ilgilendirmemelidir.
avrupa da frijit misin diye sorulan kadınlardır.
Gayet normal bir kadındır, ayrıca unutulmamalıdır ki başlıkta adı geçen kadın birgün sizin yakınınız da olabilir.
kız arkadaşım.
(bkz: elalemin derdi seni mi gerdi) bırakın gençler istediğini yapsın.

Bu soruyu soran kişinin sıfatı ne olmalıdır?
işin hakkını vererek cinsel ilişki yaşıyorsa helal olsun denilen kadındır.ne istediğini biliyordur ve doğası gereği yapması gerekeni yapmıştır ama bekaretimi erkeğime saklıyorum deyip, "arkadan gir bana mahmut" yada "erkekliğini ağzıma doldur mahmut" diyenlerde vardır. işte bunların sıfatıdır asıl konuşulması gereken.
(bkz: beyni orospu olmak)
kandırılmış kadın.
candır o. onsuz hayat olmaz, yemeğin suyun bile tadı kalmaz.
Evlenecegi gunu bekleyememis kimsedir. Sahsen rahatsız edici bir eylemdir. ilk olmak ayrıcalıktır.
evleneceği kişiyle yaşamış olduğunda da kötü bir sıfat konmalıdır kendisine.. mesela ' beyinsiz'.
cinsellik, isteği azaltır o kadar bas bas bağırıyor millet her gün televizyonda dimi..
evlenmeden cinsel ilişkide bulunan erkek sıfatıyla aynı seviyededir.
kadın'dır. değişiklik göstermez.