bugün

Asla kabullenemem ama sıkıntı Yok o uyuduktan sonra ayağındaki çorapları çıkarırım. Kıyamam ona, evet..
Uyuduktan sonra ayaklarını kesip sefil vücudundan ayırmaya sebep olur.
Çurablarını çıkra.
kara kraliçe haklı bu sefer... "kancık kelleni, ödlek bedeninden ayırmaya geldim" konsepti hakikaten çok yerinde olurdu..

bir de, kadınlar yapsa hadi sadece iğrenç.. erkekler bir de, siyah-lacivert vesaire çoraplar ve beyaz atletle falan, tahmin ediyorum ucuz alman yetişkin film oyuncularına benzer..
Şimdiden yanık külotlu çorap koktu bura.
hayaller temenujka'nın paylaşımı, gerçekte olan bunun daha da kararmış hali:

görsel
bazen yapardım ama ev çorabımı sadece yatarken giyerdim, gündelik kullandığımla yatmazdım hiç. bazen kaçamak yapardım bizimki narkotik köpeği gibi hemen anlar çeker çıkarırdı sonunda çorap değil bizimki kazandı artık hiç niyetlenmiyorum.

bu arada yarın evlilik yıldönümüm 17 sene bitti galiba emin değilim.
Bende tansiyon düşüklüğü var çorapsız yatınca ayaklarım yaniyor ya uyuyamıyorum uyusamda gece uyanıyorum. Ayakların kokmuyorsa ne ziyanı var?
çurabın yünleri parmak arasına falan girer.
kokar o yatakta. hem de çok pis kokar. eve gelir gelmez çoraplar çıkarılmalı.
Erkekler için ...
çok da şeyyetmeye gerek yok.
Kıllık yapıp çorapla yatıyor diye kadınlara lololo yapmayın. Nasıl olsa menopoza doğru ve menopoza girdiğinde kadınlar annelerinin "kızım ayağını sıcak tutsun, üşütmesin" diye ördüğü -çeyizine koyduğu rengarenk yün patikleri ve sizin aldığınız cıcılı bıcılı pandufları artık giymeyecek.

Kışın evde kat kat giyinip lahana gibi dolaşan, annesinin ördüğü patiklerin üzerine sizin aldığınız pandufları üzerine geçirip koca ayak gibi evin içinde arz-ı endam eden kadın gidecek yerine, sizin çorapla yatmanıza laf söyleyen kadın gelecek.
Oysa önceden bunu dert etmezdi.
Kadın yaşlandıkça genetik farklılığı nedeniyle ayağında ki çorabı yatarken çıkarır. Çorap ya da içlik giymeyen erkek yaşlandıkça ayağına çorap giymeye yatarken daha kalın pijama içlik vb giyer.

Önceden erkek akşam geç yatacağı zaman eşinden 15 dakika önce gider yatağa yatar, yatağı ısıtır ve eşi gelince sıcacık yatağa yattığında erkek kalkar eşinin üzerini örter TV de tartışma programını seyretmek için salona giderdi. Zamanla bunu yapmaya gerek olmayacaktır, eşi "canım sen yatmayacaksın galiba, git yatağı ısıt" emrini duymayacak.

Unutmadan....
Evet, çorapla yatıyorum. Tabi ki dışarı çıktığımda ayakkabıyı giydiğimde ki çorapla değil.
Hafifçe dövülmeye hak kazanır.
erkek çorapla kadın cropla yatar...