bugün

iyi olur. evlenmek icin onca para harcanıyor zaman harcanıyor. bir yatırım değeri var yani. o kadar yatırım yapıp birlikte yatmamak biraz enayilik olmaz mı. hele bir de eşiniz cinselliği seven istekli biriyse o yatak bir cennet bahçesi olur.
anayasanın 166. maddesine göre evet öyle bir zorunluluk var malesef.
ben kafayı kurtarınca köpeğime sarılır yatarım. bu yüzden sıkıntıya giren ilişkilerim oldu. bu bir mecburiyet olmamalı. sevgiliyiz diye de amk her gece işe gider gibi aynı yatağa, aynı saatte girmek zorunda olmamalıyız.
Yok tabiki: Sen otelde, eşin karşı komşun Şükran Hanımlar'da yatarsa en idealidir. Derdini gondiklesinler emi, Ali Sami!
Tabi. Uyurken birbirinizin osuruk sesi ve kokunuzu duymanız evliliği daha da güçlendirir.
aynı yatakta yatmak çok bişey ifade etmiyor nasıl rahat ediyorsan öyle takılmalı. karılar kedi gibi sırnaşır, sokulur kendini sevdirmek ister beraber yatmadaki en büyük amaçta budur sarılarak uyumak sen sarıldığında oda alete doğru kendini geri iter o sırada sen sevişmek istiyor sanırsın sıyırırsın donu kalkar gider yanından sik elinde kalır. bunları evliliğin ilk 20 yılı içinde öğreniyorsun sonra sikte kalkmıyor zaten zararsız bir organın oluyor.

neyse sabah sabah yine çok fazla gereksiz detay verdik amk.
para bok huzur yokevliliği kısaca özetlemiş. Evliliği her gün seks sananlara kapak olsun.
Evlenmeyin olum sizde o zaman, böyle basit şeyleri dert ediyorsanız girmeyin bu mevzulara o zaman hiç, sorun kökten çözülmüş olur işte.
yemeyenin malını yerler. deyim ben sana !..
mesela seks yapmak zorunda değiliz.
yok öyle bir birine rica et yatağı doldursun.
kasap yada tüpçüde olabilir.
Eşlerden biri aşırı derecede horluyorsa zorunluluk olmamalı.
ben deli yatarımda.
sen nasıl bi kaşarsın ya beni sözlükten soğuttun amk.
bakın harbi istemem böyle bişey. ben hayatım boyunca hep yalnız uyudum. alışamam. herkes kendi yatağında uyumalıdır.
evlenince aynı yatakta uyuma sorunundan önce çok ufak bir problemin daha var ama true...
ne gibi bir problem üstat?
(bkz: true yu evlendiremiyoruz)
Sen de koltukta uyu o zaman.