bugün

diyanet beyanı. evlenilecek kişiden fikir almak için mahrem yerlerine bakabilirsiniz demiş. dinimiz memiktolarda tombiktoymuş diyebilmemiz için fırsat sunmuş işte.

http://www.cumhuriyet.com...yerlerinize-bakin-1730090
Oldu olacak o işi de yapalım.
fikir verecek ölçüde demiş yav hemen şey yapmayın amk.
Ama marjinal biziz, di mi?
bir diyanet beyanı. eskiden var mıydı böyle bir şey? dine güncelleme mi geliyor ne oluyor anlamadık ki.
anlamayan tarcanlar ekspertize götürsün.
görsel
Gençler, olaylara arkanızı dönüp kendi hayatınıza bakmayın. Kendi hayatınızın içinde durup olaylara bakın.

Çoğu genç çok rahat. sevgili olmaya gerek duymadan sevişenler, sevgili olunca sevişenler, nişanlandıktan sonra sevişenler var. Ancak bi de ne var? Evlendikten sonra sevişmeye başlayanlar var.

Bu insanların çoğu yaşadığı toplumun baskıcı ve din odaklı yaşaması nedenli eşleri ile ancak evlendikten sonra tanışabiliyorlar. Bu insanlara öneriler sunulması elbette gerekiyor.

3. Kişilerin içinde evlenilecek insanın sınırlar içerisinde mahrem yerlerine bakabilirsiniz denilebilir. Sana bana denmez ama onlara denilebilir. Çitler birbirlerinin vücuduna madem öyle gerekli sınırlar içinde baksın hadi. 3. Kişinin içinde bakmak falan nesi, ne saçma diye de düşünmeyelim.

Muhtemel bu önerilerin sunulduğu gençler sarıklı ya da çarşaflı. Bahsedilen şeyin çarşafın altından çıkan dar bir elbise ya da bir kot olduğunu düşünüyorum ben. Amacın vücut hatlarını görmek olduğu kısmında emin olmak istiyorum. Bu kafalar bunları mahrem görüyor. Ayak bileği bile mahrem. Siz tabii memeler ya da kalça düşünüyorsunuz kendi hayatınıza bakınca.

Ve şu da var. Diyanet ya da başka bir kurum, umurumda değil. Evlenmenin amacının cinsellik olmadığını söylemek saçma. Gençlere evliliğin nerdeyse tamamının cinsellik olduğu öğretilmeli. Madem mahrem yerlere bakabilirsiniz diyeceksiniz, kapalı toplumun çocuklarına cinsellik beklentinizi oturun konuşun ve buna göre uygunluk arayın yine demelisiniz.

Evliliğin amacı cinsellik değilmiş. Eee madem öyle neden gençleri cinselliği evlenince yaşasınlar diye zorluyorsunuz?

Ay sıkıldım.
Güncellenmiş islam! Alırım bir dal...

Allah sucukçu muhasebecisi han efendimizden razı olsun.
yarın "hepsini yememek kaydıyla tadına da bakabilirsiniz" fetvası gelebilir.
diyanet denen rezalet kurumun açıklaması.
Ehli sünnette neden şalvar giyilir?

Erkeğin cinsel uzvu belirgin olmasın diye.

işte bunlar ehli sünnete uzak kişiler..
Mutlu bir evlilik için gereken adımlar. Güncel.

Sevgililik ✓
Evlenme teklifi ✓
Meme ölçüsü + kalça sıkılık oranı ??
Kız isteme ve kayınpedere sinsi bir gülüş ✓
Beklentimi karşılamazsa ne olacak?
Cumhuriyet yine hangi sözü nasıl çarpıttı kim bilir.
Kaynak : Cumhuriyet.

Inandım.
Diyanet güncelleniyor... Yeni yama yükleniyor...