bugün

evlenen arkadaşlarımın dile getirdikleri durum.
iyi bir gelir yoksa muhakkak olandır.
kanaatkar olmayanlar için zordur, çok şükredenler için tadın dan yenmeyen yemek gibidir.
Erkek yorulunca evlenir, kadin meraktan. Sonuc degismez.
Ikisi de hayal kirikligina ugrar.
evlenmeden önce de zaten evlilik hayatı yaşamışlardır. artık usanmışlardır. evliliğin bir anlamı kalmamıştır.
Eve gelirken pişmaniye almaları. Şaka bir yana insan her zaman doyumsuz aç bir mahluk olduğu içün hep eldekinden fazlasını ister, başta çok istediğinin değeri, elde ettikten sonra her zaman düşmez mi? Bunun için mi uğraşmıştım ben?! . Dacia'nın bir reklamı var idi,
Bkz:

Önce bir reklam görürsün,
Arabayı hayal edersin,
Ailene dil dökersin,
Zar zor ikna edersin,
ilgi çekersin,
Hevesin Kaçar !

Bir reklam görürsün,
Arabayı hayal edersin,
Parayı ayarlarsın,
Arabayı alırsın,
ilgi çekersin,
Çok geçmeden
Hevesin Kaçar !

Bir reklam görürsün,
Arabayı hayal edersin,
Çok çalışırsın,
Arabayı alırsın,
ilgi çekersin,
Koşturduğuna değmeden
Hevesin Kaçar !

Gibisinden, çokta sevmiştim.
Belkide güdüsel olan bu dur, ilk çağlarda erkekler her karıya atlayıp soyunu devam ettirmek için uğraştığı için böyleyizdir belkide bilinmez ama ortada bir şey var ki, elde edilmeyen her zaman elde edilenden caziptir, komşunun tavuğu kaz görünür.
kendi kendilerine pişman oldukları sürece sorun teşkil etmeyendir.
Pişman edenler utansın.
doğru kişi ile evlenmediklerini gösterir. ama siz hep olumsuz örnek, hep olumsuz örnek... olmaz ki böyle...
devamlı aynı kişiyle seks yapmaktan bıkmanın getirisi. çocuk yapınca sosyal hayatın ölmesi de cabası. arkadaşların gündüz yamaç paraşütü yapıp akşam sex on the beachleri devirirken sen git çocuk bezi almak için mesai harca; evde bok temizle. ohooo
Ozellikle erkekler icin gecerli bence. Yoksa kadinlarimiz bir an once evlenmenin pesinde. (Genel konustum)
yakisikli erkek sevdalisi kizlarla, aha bu kiz beni seviyor diyen yakisikli erkeklerin hazin sonudur.
evlilik gerekli. yani sonuçta ihtiyaç gideriliyor. pişman olan gundiklerde biliyorlar nerede yanlış yaptıklarını.

duygusal ilişki yaşayamayan evli çiftler sekse vurdukça işi o evlilik yürümez pişman eder.

ne çene yoruyorum burada kimlere .. delirtmeyin keserim bulutları tek hamlede.
Arasıra pişmanlık hissedilse de evlilik güzel. Hayatı paylaşmak güzel ama bunu doğru insanla yapmak şartıyla. Yoksa hayatınız bir bakmışsınız bomboş , tatsız, stres sinirle geçip gitmiş. Zamanın ne kadar hızlı geçtiğini de düşünürsek...
Yangından mal kaçırır gibi bir an önce çiftleşmek için evlendiklerinden normaldir.
sevdiğimi alamadıysam aldığımı severim diye düşünüp, evlenmek için evlenmişse mutsuz ve pişman olması mümkündür.
Yanlis karari vermelerinden oturu olan durum. Herkes yanlis yapabilir. Onemli olan sonrasinda hata yapmamak. Ayni hatayi tekrar yapmamalari dilegiyle.
Evlenmeyenler de pişman. Hayatta hangi yolu seçersen seç hep bir pişmanlık olacak sanırım.
Evli arkadaşlara bı tavsiye. Bosanin.