bugün

(bkz: sikmeseler bari)

yok öyle bişey çıkar onu aklından.
%50dir. Yani ya öpüşüyordur ya da öpüşmüyordur.
Ya demesene öyle.
yapma lan valla yapma mikrop falan bulaşır, evliliğimizi olumsuz etkiler.

ben seni öperim evlenince.
(bkz: kanka asıl seninki neler yapıyormuş)

(bkz: neysssss)

ihtimal.
öyle bir şey olmadığıı bildiğim için sıkıntı olmayan durum. zira kensidiyle şu an mesajlaşmaktayım. ablasına akşam yemeğine gitti.
annesi veya kardeşiyle öpüşemeyeceğine göre hiç düşünmeden geçtiğim durum. ki annesi veya kardeşi yerine yanında başka biri olsa bile olmayacağını bilirim.
Sorarım ben ona nasilsa tanisicaz bir gun.
ben onun öpüşmeme ihtimalini sevdim.
Deme bee.
Bu ihtimalin var olması bile benim için evlenmeme sebebidir. Hepsi yalak ağızlı.

Kaburga kemiğimden bana bir adet bakir erkek yapacak teknoloji istiyorum. Ya da olmadı cennette artık.
paranoid kişilik özelliği sergileyen bireyin düşündüğü şeylerdir.çok takılmamak gerekir.eğer bu ve benzeri şeyler sürekli düşünülüyorsa bir psikologa görünmek yerinde bir karardır.
seviyorum lan şu sözlüğü iyi eğlendiriyonuz anasını satayım sorunun cevabı %1 .
Tam olarak şu saatte öpüşüyorsa gecenin ilerleyen saatleri için sıkıntılara yol açabilir. En iyisi ufaktan yatalım biz.
Bu ihtimal %0 .
O şimdi asker.
Bayanlari bilememde. Yahu abazan kardeslerim sizin sevisme isteginizi kurdugunuz hayallerinizi ne yapacagiz.
görsel
öpüşürken boğulur umarım.
Gece 01:43 de sadece öpüşüyosa buda bişi.
Oh noo... düşünmek bile istemiyorum...
görsel
benim şuan öpüşüyor olma ihtimalimle aynı olmalı.
olağandır. belki de şu anda çılgınca oyun oynuyor ( video game falan yanlış anlaşılmasın) , belki kekomançi tweetler atıyor, belki de bu başlığa entry giriyordur ( evet benim o. ) su içiyor da olabilir. yani mümkündür. abartılası bir yanı yoktur.
Olmayan ihtimaldir.

En azından olmaması gereken ihtimaldir.

Ne olur olmasın lan.*

Silkerler öyle ihtimali.*
Çok kötü lan.
güncel Önemli Başlıklar