bugün

yüzlere tokat gibi vuran bir gerçek. sen birlikte baş koyacağın, bir ömür geçireceğin hayatının kadınını arayadururken; onun şu an geniş omuzlu kaslı tikican berkecanların altında inim inim inlediği, double penetrationlara maruz kaldığı, haşmetli malafatların önünde secdeye yatıp ağzına yüzüne sürüp bütünleştiği, stephan appiah jay jay okocha küskülerinin önünde köle muamelesi gördüğü, bir peçete misali ağzına yüzüne attırılıp kenara atıldığı gerçeğidir.

sen kendini hayatının kadınına adıyorken, türk kızı en iyi ihtimalle memeleri sıvazlanıyor, kucak dansı yapıyordur.

korkulur sizden gerçekten korkulur.
az önce siktim şimdi içerde uyuyor içim rahat durumu.
geniş omuzlu kaslı tikican berkecan tamlamasıyla yardırmıştır.
belki evlenmeyeceği hiç. ne biliyorsun.
feministlerin bol bol yaptığı vurdurma eylemi.

malum onlar özgür ya ahduashdkj.
sevgilisine bıyık altı seni aldatıyorum diyen yazarın hezeyanıdır.
Benim her gün hayatım sikiliyor. Bu da sevdaya dahil mı?
Sende kendini siktirmeyen kız bulursun amk ne var bunda.
Sanki siz el degmemissiniz.
buna sebep olan erkek şapkayı önüne alıp düşüncek arkadaş.

neden o sen değilsin?
abi hadisle gelen var aq. hadi bırakın bu işleri herkes hayatına baksın.
iddia edenlerin ala gavatlıktan zevk aldıkları gerçeğini pekeştiren iğrenç başlıktır.
okurken beynimin kanamasına sebep olan mevzudur. nasıl hayal dünyalarınız var lan sizin ? bunları kendi üzerinizde hayal ediyor musunuz merak ettim bak şimdi * sevişmeyi falan geçtim insan hayata küsüyor okurken..
bir ruh hastası iddiasıdır. ben uludağ sözlükte yazar olmadan önce, ruh hastalığının bu kadar yaygın bir şey olduğunu bilmiyordum amk.
ne yazık ki gerçek durumdur.

(bkz: rip)
insanın içine bir ürperti getiren realitedir. inşallah çok deforme olmaz da bizde yaparız.
şimdi ben gavat mı oluyorum. oysa ben ona saklamıştım kendimi. nerede eşitlik nerede adalet.