bugün

kendi bilen erkektir. kimse bir şey diyemez. nasıl bekaret ararım diyen herkese bir şey denmiyor ise ona da denemez. özgür irade.
kadının amıyla değil de kendisiyle evlenen erkektir belki. olamaz mı?

ters taraftan bakınca da duruma göre motor seviyordur belki. ne var amk? sanki herkesin evi evliliği st.patrick kilisesi kıvamında kutsal olmak zorunda.

öyle mutlu yaşıyordur adam, aklında sadece hayatı boyunca o kadını sikmek vardır. olamaz mı?

türk toplumunun gerzek dayatmalarını, altında çok büyük ahlak çöküntüleri yatan sahte ahlak kavramını anlamıyorum.

hani nerde kuzeniyle, yeğeniyle, dayısıyla sikişenler?

hani nerde eşşek sikenler, tavuk sikenler?

siz değil miydiniz onlar, çıkın ortaya hadi.

ve insan gibi sevişen insanları rahat bırakın.
kendisinde de edep yoktur, dolayisiyla esinde de aramaz, buyuk ihtimal bakir de degildir. Iffet, ar, namus... Uzak oldugu kavramlardir.
bakir olmayan erkektir.
bir de şöyle bakmak gerek:
zina yapan erkek gitsin zina eden kadınla evlensin.
etmeyen erkek ise evlenmem çünkü bu kadın daha önce ilişkiye girmiş diyebilsin.
(#15673225)
BEKARETi HERKES ARAR.ARAYAN KiŞiNiN SIĞILIĞIYLA DOĞRU ORANTILI OLARAK BACAK ARASINDAN DÜŞÜNCE TARZINA KADAR ŞEKiL DEĞiŞTiRiR.
bu kadar kız bozmaya çalışın, kızları yatağa atmak isteyin, sonra da temiz istiyorum diye bağırın. ilginç.
bazılarının rüyasını süsleyen erkektir. ama rüyalar tersine çıkarmış diye de bir laf var.
ben istediğim kadar zikerim ama karım bakire olacak, o da öyle yanee, diyen türden bir türk erkeğidir.

ben kız olsam ve bakire olsam, öyle düşündüğünü bile bile böyle bir erkekle evlenmezdim.

bu mantık kadını "mal" , yani alınıp satılan mal, gibi görüyo. hani bi pantolon alırsın eve gelirsin, götünde delik var diye geri götürür iade edersin ya- tamamıyla aynı mantıktır.

tanım ; kadında bekaret aramayan erkek o kadını kesinlikle "mal" olarak görmüyordur.
pezevenkgiller ailesindendir. yola patlak lastikle gitmekte israr eden yavşaktır.
ulan ne anormal adamsınız be. gidip onla bunla yatıp sonra bakire istesin he siktirsin gitsin godoş. ama kendisi bakirse çok normal olarak bakire isteyebilir.
türk değildir, gevşektir ya da. bilemedim şimdi kendisi de bakir değildir en iyi ihtimal. o zaman normal bak. yahu hala milletin s*kiyle uğraşmaktan bıkmadınız he.
-hığaaaaa şu karı ne sikilir varya.
-lan şu göte bak amk.
-heyt mına koım o götler bülbür öter.

gibi cümleleri kullanıp bekaret arayan erkeklerin çokluğu çok açık ve nettir ki bu da ikiyüzlülükten başka birşey değildir. ki bunlar ve bunlara benzeyen kelimeleri herkes kullanıyordur erkektir sonuçta. ve bu adamın evlenirken bekaret araması saçmalıktan ibarettir.

olayın diğer boyutu erkek dediğimiz özellikle ülkemizde 'erkektir yapar, yakışır' mantığı ile bir ton mala vursun vursun, kadın dediğimiz karşıcins evlenene kadar orgazm duygusunu hiç tadamasın. yok böyle çifte standart arkadaşım.

seks cinsiyet ayırt etmez. bir erkek zevk alıyorsa kadın da alıyordur. bir erkek sevişiyorsa kadınında sevişmesi gayet normaldir. evlenmeden öncede sonrada. önemli olan çiftlerin bir ilişki içindeyken birbirlerine sadık kalabilmelerinden ibarettir. ondan öncesi teferruattır.
(bkz: gülme komşuna gelir başına)
(bkz: kazak erkeği)
(bkz: bekaret yoksa erkek neden evlensin sorunsalı)

evet birliktelik devam eder. ama ya evlilik? kadınlar bu konuda çok yaptırım sahibiyiz diye yanıltmasınlar kendilerini.
herkesi sikeyim karım bakire olsun diyen erkekten iyidir. tek eşlilik kavramı ise bambaşka bir şeydir.
yüreğim onun için çarpıyorsa,
bedenin ne önemi var,
yüreğim onun için çarpmıyorsa,
o bedenin ne gereği var.

edit: dörtlük bana aittir.
kendini aşmış, yaşadığı toplumun ilerisinde yaşayan bir erkektir. sığ düşünmeye alışmış toplumun geneliyle kıyaslamamak gerekir.
uçan kuşu düdüklemeye çalışıp karısında bekaret arayan adamın eleştirdiği adamdır. sizene amına koyim ya sen bir kadınla sadece bakire diye evlen yada tam istediğin kadın olduğu halde bakire olmadığı için reddet biz senin mallığını eleştiriyor muyuz? Bu ilişki denen zımbırtı karşılıklı güven olmadan bir boka yaramıyor. kadının geçmişini çok didikledikçe bekaretini çok didikledikçe ne geçiyor elinize merak ediyorum. bir kadın bekaretini çok sevdiği evleneceği sandığı birine de vermiş olabilir, çokta sikimde deyip öylesine bir adamada vermiş olabilir, ya da istenmeyen kendi elinde olmayan sebeple de vermiş olabilir. belki de evlendi boşandı size ne mk ya. kafasında sadakat olmadıktan sonra bekareti olsa ne yazar olmasa ne yazar? e ozaman şu açıdan bak, kız bakire ama sayısını hatırlamadığı adamla yatmış kalkmış bekaretini bozdurmamış, bu kadın bekareti bozulunca daha rahat davranmaz mı? içinde var işte olmuyor mu böyle? ferdi tayfur filmi gibi kerhaneden orospu çekip çıkarıp evlenmek değil benzetmelerim sadece bu kadar at gözlüğüyle bakmak niye onu çözemiyorum. takmışız bir bekaret mevzu karının bekareti varsa tamam amına koyim dünyaya göt verse sorun yok. niye? bakire işte azizim sorun mu?
amına koyayım ben öyle erkeğin vay ibine vay yarın öbür gün bunun karısını sikseler yanında gıkı çıkmaz yavşağın.
kişisel zevktir. Kendi istiyorsa bişey denilmez.
örnek dünyanın en önemli koltuğunu işgal eden barack obama da muhtemelen bu erkeklerdendir. ya da götün düşerek izlediğin cristiano ronaldo'nun çocuğunun annesine de böyle bi soru sorduğunu sanmıyorum.
Sevişmeye açık olunması gereken tek erkektir. başkasıyla sex yapmış kadına nasıl ithamlarda bulunmuşlar, çignenmiş lokma demişler. tamam o zaman ben de bakir olmayan erkekle sevişmeyeyim desem sübyancı olurum, çünkü erkekler küçük yaşta sexe teşvik edilirken kadınlara 'zarı koru' deniliyor. kadınlar bakire olmayan kadına 'çignenmiş lokma ' diyen erkekle birlikte olmayacaksın ki akıllansın bunlar, ama tabi kezbanlarımız kime yüz verecegini de bilemez. hayır büyük konuşmak da istemiyorum ama adamlar 'kadın'a 'insan' olarak degil de 'delik' gözüyle bakıyor.

erkeklerin 'daha önce başkasıyla yatmış midem kaldırmaz' demeleri şaçma sapanlık, canım sen ilk ilişkine (genel olarak) genelevde hayat kadınıyla girmiş insansın, fahişelerle birlikte olmuşsun kadının midesi kaldırıyor da seninki mi kaldır mıyor? haklısınız.
Türk değildir. Çünkü; Türk'ler ilk ve tek olma felsefesini gelenek haline getirmiştir.