bugün

hele ki saçma sapan tartışmalar yüzünden olduysa oldukça koyar.
hani o saygı biter ya tartışmalarda, işte o zaman ilişki bitmiştir.
ve ayrılık lafı ilişkiye son noktayı koyar.
o laftan sonra geri dönüş kesinlikle olmaz.
Adami yikar. Planlarini suya batirir.
1-2 aya unutulur. yeni aşklara yelken açılır. hiç olmadı birikmiş düğün parasına yeni araba alınır, kız yerine ona binilir. daha iyi olur. lan! memlekette kız mı biter. sakin.
ilerde evleneceğiz diye hayal kurdugun kizdan olm evlilik senin neyine hastasin işin yok deyip kizdan ayrılma durumu.böyle olmasını istemezdim.keşke şartlar başka olsaydı.
ayrılılan kız nikah masasında hayır diyen kız da olabilirdi.
Türk insanlarına mı has bilmiyorum biriyle sevgili olma durumları olduğunda evleneceğim onunla, çocuklarımızın adı ne olsun, annen beni sever mi triplerine giriliyor. Tamam zaten ciddi bir ilişki istemek kötü bir şey değil ama daha olmuş bir ay bilmem ne direk evlilik düşünceleri. Sonra al sana çetrefilli ayrılıklar, yalama olan evlilik teklifleri.
Yapmayın.
Bence bu isler cidden kismet. 4 sene cikip evlenip bir sene sonra syrilan arkadasim da oldu 4 ay icinde tanisip evlenen suan cok mutlu olan tanidigim da oldu.
Her zaman öncül odur ama hayat sana başka yollar cizer ve sen usulca takip edersin. Kararı sen değil hayat belirler.
evlenmeyi düşündüğümüz kız arkadaşımla istemeden de olsa ayrılmamız gerekti. baktık ilerlemiyor birşeyler uzatmanın bir manası yoktu düzgünce ayrıldık...
hayatı allak bullak eder. her şeye sıfırdan başlamak zor olacaktır.