bugün

Gerçekten ya. Takılacak olsan uygun kızlar var ama evlilik bambaşka. Ben şahsen evlenmeyeceksem takılmayı yanlış buluyorum. Eskorta git daha iyi. Ama çoğu güzel kız da bir ömür geçirilecek kültürde değil. Piç olmayan erkeğin işi zor.
hepsi nasıl zengin birine kapağı atarım derdinde. kimse iki kişi bir olup bir hayat kurma mücadelesine girmek istemiyor.
Ne alakası var. Herkes sizin düşündüğünüz gibi kötü değil. Siz gidip kötüleri seviyorsunuz.

Evlenilecek kız dediğiniz kalıplar da kolay kolay birini beğenmiyor ve evde kalıyorlar galiba ayrıca.
Çağımızın hastalığıdır.
bende japon kız arıyorum. bulursam iş tamamdır.

sıla da olurdu. rihanna da münasiptir.
kriterlerinizi gözden geçirmeniz gerekir çünkü artık kriterler kendinize göre değil genel algıya göre oluşuyor. evlenilecek kız diye bir şey yok bütün kadınlarla evlenilebilir sadece mutlu evlilik bulmak zordur zaten siz onu veya o sizi bulmazsınız bir yerde buluşursunuz.
şimdi heçkır diye dalga geçen olacak ama,
yeteneklerim merağım gereği bir çok hanım kızımızın bazı yazışmalarını görmüş bir insanım
bazı konuşmalarına şahit olmuş biriyim,
ve kendime diyorum keşke bu kadar meraklı olmasaymışım,
kızların yüzde 99 una güvenim yok.
nadiren de olsa birisi bana seni seviyorum dese dahi inanmıyorum,
hiç bir kızı aşık olmaya değecek kadar değerli göremiyorum,
Çünkü fark ettimki bir kızı ne kadar severseniz sevin en ufak boşladığınızda, güzel konuşan hafiften güzel görünümlü bir elemanın bir kaç ilgi göstermesi ve flört etmesi ile hanım kızımızın gönlü kayabiliyor,
kızlar ilgi isteyen varlıklar, bir kaç ilgide aldatılmak işten bile değil.
Bu gözler neler gördü. O filmlerdeki samimi aşk yok gerçek hayatta.
Evlenecek kizi hak etmeye bakin once, once yalanlarinizi ve gizemlerinizi bir kenara birakin, once hayatinizda biri varken ya da evliyken bekar kadinlarin hayatlariyla oynamaktan vazgecin. Siz once kiminle yasiyorum diye soruldugunda ailemle yasiyorum diyip sonra kariniz ve iki cocugunuzla ortaya cikmaktan vazgecin. Eger birlikte yaslanacak gucunuz yok ise insanlarin vaktinden ve geleceginden calmaktan vazgecin!
bilgi almak için: (bkz: true).
evlenmemek için evrenden gönderilen bir mesaj mi yoksa. .d.