bugün

platinium tarife ile evlenirsen evet.

yurt dışında da geçerli.
insan ayni kisiden devamlı yemekten sıkılır be.
böyle bir kadınla neden olmasındır.

görsel
Duble paket ile eşinin ikiziyle bile seks yapabilirsin.
Bir baş ağrısı yaklaşıyor efendim.
bazı kadınlar vardır evlenmeden önce daha çok seks bağımlısıdır, evlenince başım ağrıyor triplerine girer.

biraz da piyango tarafı var aslında tam bir şans işi yeni çiftler için. kafa dengi biriyle evlenmek şart, yarı yolda bırakmayan birisi.
evlenmek sınırsız seks için de, sekse para vermemek için uydurulmuş bir şey. bir de genetik miras için.
(bkz: abaza power)

Terket burayı liseli.
yok canım benim yapamazsın. öyle tereyağlı ballı ekmek değil o işler.
rutine bağlıyor zaten zamanla. öyle coştur coştur yapamıyorsun o işleri. bırak onu sen soğuyorsun herşeyden önce.
ikincisi her hadi dediğinde yatağa atlamayacak eşiniz olan hanımefendi. canı ister yada istemez. sana gıcık olmuştur. sakalların uzundur ayakların kokuyodur. duş almamışsındır. uykusu vardır. muayyen günlerindedir..... böyle uzar gider. yani diyeceğim dostlar.
çok da şaapmayın.
başlığı açtığı 14.09.2016'dan bu yana merakı dinmemiş yazar sorunu. evlense de şu başlık artık hortlamasa. *
görsel
zaten sınırsız, sorgusuz sualsiz bir seks serüveni için evleniyorsun diye cevap verilesi sorudur. kızı kara kaşı kara gözü için almıyorsun ya.
(bkz: öyle bişey yok çıkar onu aklından)
görsel

bu adamlar da senin gibi düşünmüştü yazar kardeş ama son halleri fotografta görüldüğü gibi.
Gercekler hepsinin ağzına verdi.
Bi süre sonra hızın düşmeyeceğinden emin olup başvur. Uzun vadede sıkıntı şeapmasın. *
Teorikte evet pratikte hayır.
Bosalana kadar EVET.
taktik maktik yok bam bam bam.
Beyler o iş öyle olmuyor. Zaten cinsel ilişkiye girme sıklığınızın artması birşey ifade etmez. Yapılan bir araştırmaya göre haftada bir kez ilişkiye giren çiftlerden mutlusu yok.
sınırlısı bile zor
sınırsız seks yapmak ne ya. bence bazı şeyler seksten daha fazla mutlu eder insanı. mesela eşinin de seni çok sevdiğini bilmek. onun gözlerine baktığında kendinden başkasını görmemek falan.
(bkz: atın şunu dışarı)
fantazi dünyam rengarenk benim jsjsjsjd.
Şu anlaşılsın artık evlendiniz diye her istediğinizde seks yapacak değilsiniz. Evlenince zorla seks tecavüz değil de tecoş mu oluyor?
Bunun üzerine ilaçlar yapıyorlar eğer çözümü bulduysan seni incelemeleri lazım.