bugün

kimi görsem evlendikten 1 yıl sonra hayvan eti yemiş gibi oluyor. erkeği de kadını da kilo alıyor. bakın hani evlendikten sonra sporu bırakır kilo alır gibisinden bahsetmiyorum. tanıdığım adamların kadınların hiçbiri zaten spor yapmıyordu. evlilikten önce zayıftı evlendikten sonra 10-15 kilo aldılar.
duzenli yemek.
hatunun yaptığı birbirinden lezzetli zeytinyağlılar.

tabi inşallah yapacak bende yiyeceğim.
yağlı ev yemekleri.
(bkz: sigmund freud)
(bkz: sex)
alan almış, satan satmış diyip salıyorlar kendilerini.
işte bende bu sebeple evlenmeden önce kilo alıp farkımı ortaya koydum.
(bkz: erkeklerin evlendikten sonra götü göbeği salması)
(bkz: evlendikten sonra 100 kiloyu geçen kadınlar)
(bkz: evlendikten sonra camışa dönmek)
(bkz: evlendikten sonra duba gibi olan kadın)
(bkz: evlendikten sonra götü göbeği salan erkek)
(bkz: evlendikten sonra götü göbeği salan kadın)
(bkz: evlendikten sonra kilo alan kız)
(bkz: evlendikten sonra kilo almak)
(bkz: evlendikten sonra poposuyla göbeği büyüyen kadın)
(bkz: evlendikten sonra şişmanlamak)
(bkz: evlendikten sonra şişmanlayan kadın)
(bkz: kadınların evlendikten sonra götü göbeği salması)
(bkz: kızların evlendikten sonra 30 kilo alması)
(bkz: kızların evlendikten sonra götü göbeği salması)
(bkz: türk kadınının evlendikten sonra 10 kg alması)

bunların hepsi dolu. ama bu şimdi açtığınız başlığın eksikliği ayrı bir farkediliyordu gerçekten, allahı var yani şimdi.
Rekabetin ortadan kalkması bunlardan biridir.
düzenli hayattır. düzenli seks tir. bunların hepsi insanı şişmanlatır.
bende tam tersi oldu sanırım. evlendiğimde bildiğin kilo kaybı yaşadım. boşandım beş ay sonra 15 kilo aldım. *
Bence düzensiz beslenme
Çünkü yeni evlenmiş bir çift sonuçta genç insanlar ıspanak pırasa yiyecegini sanmıyorum
Daha abur cubur yedikleri ve sağlıksız beslendikleri için sanırım.

Bir de kadınların evden dışarı çıkmaması akşama kadar televizyon izlemesi olabilir.

Bence birlikte spor ya da yüzme gibi aktivitelere gidilmeli hem eğlence hem sağlik açısından.
Düzen kilo aldırır, düzülen olma, düzen ol işe yara !
az sevişmek.
Beni alan almış satan satmış rahatlığı olsa gerek.
ev kızı ile evlenmişseniz veya en azından annesine yardım ediyorsa bu kız kişi eli bir ölçüye alışmıştır örneğin 4 kişilik yemeğe, evlenirsiniz alışkanlıktan dolayı apartman doyuracak kadar yemek yapar; o yemeğin o gün bitmesini ister size 3 kaşık kendine 1 kaşık fazla koyar neden çünkü ertesi gün size bildiği başka yemeği yedirmek ister, kalan yemeği ısıtmak yeni gelinin doğasında yoktur. aşkınızdan mütevellit sizde kırmayıp normal kapasitenizin çok üstündeki bu yemeği eşşek gibi yerseniz benim gibi bir ayıcık olursunuz bir yıla kalmadan. 2 yılın sonunda iki kişilik yemeğe alıştırana kadar bi baktım 120kg olmuşum amk.
güncel Önemli Başlıklar