bugün

evlendikten sonra hayatına aynı şekilde devam etmek isteyen kızdır. kocasına bu isteğini baştan belirterek işi sıkı tutar. kariyer ve korkuları da buna sebep olur.
evlenmenin sadece çocuk yapmaktan ibaret olmadığını bilen kızdır.
çocuk da yaparım kariyer de kafasını reddeden kızdır. sevdim.
nedenleri kariyer olabilir,kendini daha hazır hissetmiyor olabilir yada çocuğun getireceği tatlı telaşa düşmeden önce birkaç sene sadece seks yapmak istiyordur.****
iş yerinde çıkan bir krizden sonra doğurmaya karar verip kariyerine televizyon başında devam etmeye sıcak bakan bir tanesini tanıyorum.
sinir bozucu kızdır. O zama gitsin sucuklu yumurta yapsın da yiyek.
Başkasına verdiğini gizlemek istemiştir.
atli kovaliyormuscasina cocuk yapip ortalikta kalan genc kizlari gorup ders cikarmistir. altinda illa ki kariyer fln gibi sebepler aramaya gerek yok. aferin ona.
kariyer odaklı sıkıcı kız olma ihtimali yüksek.
çocuk yapmak için evlenmemiş kızdır. önceliği çocuk değildir. sevdiği insana ayırmak istiyordur tüm vaktini.
(bkz: cocuklarimin anasi olurmusun)
olur da anlaşamaz boşanırsak bari çocuklar sefil olmasın fikriyatını temsil eden kızdır. haksız da değildir hani.
yanlışlıkla olursa o ayrıdır.
o kadar sene sevgililik yıllarında erkeğinin özlemiyle hayaliyle hergece uykuya daldıktan sonra anca sevdiğiyle koyun yoyuna yatıcak onunla sevişicek öpüşücek tatlı tatlı sohbet edip kokusuyla uykuya dalma sıcaklığıyla uyumak keyfine erişmişken ondada çocuk ağladı uyan acıktı uyan a dedi uyan b dedi uyan olayını henüz yaşamak istemeyen dişidir. bence doğru bir tercihtir .eşler önce karı koca olmanın tadına varmalı sonra anne baba olmalıdır.
akıllı kızdır. evlendikten hemen sonra çocuk yapanların %90'nın halini görüyoruz. aldatılıyorlar.
evliliğin en güzel anlarını rahat rahat yaşamak isteyen kızdır. Sonuçta çocuk olduğu zaman sorumlulukarı artacağı için, kafasına göre hareket edemez. En güzeli; evlendikten 2 sene sonra çocuk yapmaktır.
akıllı kızdır. evliliğin tadını çıkarmak ister. aman bi an önce çocuk yapayım da kocamı eve bağlayayım diyen kızlardan değildir. bu şekilde düşünen hemcinslerime bi anlam veremedim. aldatacak adam zaten yapar çocukla alakası yok bunu bilin lütfen.
çocuğu olunca keşke daha yapsaydım der eminim.
sevgiliyken; hemen evlenmemiz lazım yoksa sen beni oyalıyor musun ? diyen kızdır.
okumuş idealleri olan evliliği çocuk yapmak olarak görmeyen zeki bir kızdır.
Akilli kizdir.
evliliğin oturup oturmayacağını test eden kızdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar