bugün

Verdiği teslimat tarihine uymayan , uymadığı gibi saçma sapan bahaneler öne süren saçma sapan mağazamsı. Aynı zamanda mağazayla ilgili şikayetleri mağaza yetkilisine ilettikten sonra şikayetleri kişisel olarak algılayan gerizekalı bir mağaza yetkilisine sahip olan , kendileri ile ilgili olan gerçekleri ve hataları anladıklarında da yaptıklarına uygun bir kılıf bulamayan,saçmalayan kuruluş.
evkur değil ev yık. asla alışveriş yapmayacağım firma.
yakında bir ürüne 128 taksit yapıp, onu piyasa değerinin 10 katına satabileceğini düşündüğüm firma. Lan kim alışveriş yapıyor sizden çok merak ediyorum.
boşandıktan sonra görülmek istemeyen ev malzemelerinin bulunduğu uğrak dışı bırakılmış mekan.
"kazık yemek istiyorsanız doğru adrestesiniz" gibi bir sloganları olmalı.
günümüz yasalarına, şartlarına kendini uydurmuş tefeci şirket. şu şekilde kullanıldığına onlarca kez şahit oldum ve dinledim. bankaya, eşe dosta vs. borcu olan adam/kadın buraya gider. burada kredi kartsız senetle uzun vadeli ürün satıldığı için buradan piyasa fiyatının 2-3 katına tv,bilgisayar gibi bir ürün alır ve bunu satar. bu şekilde acil borcunu öder belki ama uzun vadeli bir borç yaratır kendine. ben kendim bunu yapan birinden 1150 tl'ye bir lcd tv aldım. piyasa fiyatı 1300 tl falandı. ürün sıfırdı ve garantisi kutu açıldıktan sonra başladı. amma velakin bana verilen evkur faturasında tam 2750 tl yazıyordu. üzüldüm ama yapacak birşey de yok. başka bir arkadaşım da buradan 1750 tl'ye aldığı laptopu 750 tl'ye anca satabildi. biraz da onun mallığı tabi ama durum böyle. mutlaka derin bir denetime girmesi gereken şirket.
ne biçim internet sitesi lan o neyse bişey demiyorum.
evkurr, evinizi kurar gibi gıcık bir reklam müziğiyle hatırlara gelen ilginç kurum.
vadeyi uzatarak modeli eskimiş, teknolojisi geçmek üzere olan 2. sınıf herşeyi* en az iki katı fiyata yurdum insanına kakalayan kurum...
bir bağkur değil.
Satarken evlliya satış sonrası zebani kurum.
görüp görebileceğiniz en kazıkçı satış firması. elemanlarını özel yetiştiştirdiğini düşündüğüm kurum. aldığınız ürün 10 tl olsa bile kapıdan çıkarken o ürünü 100 tl ye aldığınızı farkedersiniz. ayrıca ürün sizin eve 60 günde bile ulaşabilir böyle de rezalet bir yer.
gereksiz mağazalar zinciri. özellikle reklam filmindeki müzikleri hiç çekilmiyor.
derhal ismini değiştirerek

-cep yak
-ev yık
-kazık ye
gibi isimler alması gereken kazıkçı firma.
dağdan gel , bağdakini kazıkla firması.
taksit taksit beceren firmadır.
(bkz: evkur)
(bkz: evdiz)
(bkz: damatdüz)
şu sıralar ekranlardaki reklamlarında "isterseniz 36 taksitle ekimde" dedikten sonra "istemezseniz sikime kadar" gibi bir cümle duymayı beklediğim firmadır. Aha diyorum şimdi geliyo ama hep hayal kırıklığı.
evinizi kurar, yuvanızı yıkar. * *
özellikle elektronik ürünleri neredeyse iki katına satan, kazıkçı mağazalar zinciri.
zamanında iphone 4 gelmiştir yazısını görünce merak edip sorayım dedim ne kadarmış diye, 3200 lira dedi adam. bir de övündü 24 taksit diye işte öyle biyer.
taksit manyağı yapıp sözde göz boyayıp, daha sonra faiz manyağı yapıp sizi darmadağın eden yer. hele taksitleri ödemediğiniz zaman yandınız. ''iki üç gün geçireyim ne olur'' dediğiniz anda ensenizdelerdir. elemandan çok avukatları olduğu söyleniyor.
yasal tefeci. zor durumda olan insanlar buradan "şimdi al ekimde öde, hem de 36 taksitle" kampanyasıyla -atıyorum- plazma alıyor 5000 liraya. normal değeri 2500 lira iken hem de. sonra onu birine satıyor bir şekilde, 1800-1900 liraya. cebi para görmüş oluyor fakat evkur her türlü ondan parasını alıyor.
üç kağıtcı bir firma, avukat'la gittiğiniz de senetlerini hemen verdikleri gibi kem kümlemeyi de çok iyi başarıyorlar.
piyasadaki x marka x model 50 lira ise size bunu zilyon taksitle 200 liraya satan mağazalar zinciri.
güncel Önemli Başlıklar