bugün

Komşunun Spiderman olması.
12 mart döneminde radyolardan okunan "sayın muhbir vatandaş" bildirisinin etkisinden bugüne kadar kurtulamamış olan yurdum insanı davranışıdır.
Bunu bana yapsınlar bak bakayım nasıl ağızlarına sıçıyorum hepsinin.

Ulan köpek sen kimsin?
(bkz: BiR ÇOMAR VAKASI)
namus bekçisi, aynı zamanda röntgenci bir işgüzarın yaptığı eylem. kimse kimseyi bu şekilde şikayet edemez. eğer apartman yöneticisi bu yüzden kadının kapısına geldiyse en az şikayet eden kadar ruh hastasıdır.
(bkz: bir çomar vakası)
artık insanları evlerinde de rahat bırakmıyor çomarlar.
Evdeki eşyaların ahlakını bozuyorsa demek..
Sadece evini değil binayı da cenabet ettiği içindir. Bir bayan evinde de üsturuplu giyinmelidir. Yüzü ve elleri dışında her yeri kapalı olmalıdır. Bu şekilde olmayanları şikayet ediniz, rahat bırakmayınız. Ahlaksızlıkları bitirmenin tek yolu budur.
https://eksisozluk.com/ev...ni-sikayet-etmek--5448519
Akıl sağlığını yitirmiş kalabalık bir güruh, bu güruhu ciddiye olan denyolukta sınır tanımayan başka bir tayfanın daha varlığını gözler önüne seren, sinir zıplatıcı durumdur.

Burası yeni türkiye!
Bir takım yeni insan tiplerine tanık oluyoruz hep beraber.
Beyinleri bacak arasına monteli yeni bir ırk!
Namus diye yırtınıp, milletin evini rontlayan abaza sürüsü.
Eğitimi, ilimi, bilimi, sanatı klozete atıp, sifonu çekmiş şuursuz hanzo grupları.
Bunlar aramızda. Yanıbaşımızda.
Nefesleri ensemizde!
Kelimeler kifayetsiz!
Dilimizi damağımızı kuruttunuz, kòkünüz kurusun!
beynin koşarak uzaklaştığını gösteren durumlardan sadece bir tanesi.
Evde şort giymek yanlış ama başkasının evini gözetlemek doğru. Tam bir beyinsiz işi. Çomaristana hoş geldiniz.
1.insan evde istediğini giyebilir buna da kimse karışamaz.

2.Yaşadıklarını "Bıktım" diyerek aktaran genç, kadın uzun süredir komşuları ve karşı inşaatta çalışanlar tarafından gözetlendiğini ve sosyal medya üzerinden mesajla taciz edildiğini dile getirdi.

Uzun süredir komşuları ve karşı inşaatta gozlendigini biliyorsa neden perdelerini çekmiyor? Karşımda inşaat varken perdemi ben bile açamam korkarım 5.katta oturmama rağmen o adamların zaten karı gördüğü yok 7/24 inşaatta calisiyolar ayrıca komşular tarafından şikayet edilmiş komşu kadınlar şikayet etmiştir evin içinde şov yapa yapa dolasiyosa kocalarını baştan çıkarmasın diye. beren saat in gecenin kanatlarında karşı komşusuna pencerenin önünde perdeler açık jartiyer giyme sahnesi geldi aklıma.

Özetle o komşuların karısının yerine kendisini koyup empati yapması gereken bir öğretmen.ve kendisi de suçlu.
ben olsam 'evimi röntgenliyorlar sapıklar' diye şikayet ederim.

amk. sanane lan milletin evinden, sen git kendi karına kızına sahip çık.

şort giyeni döv, şikayet et bu ne lan.

ulan biri benim kapıma gelecekte 'şikayet var don atlet oturmayın' diye ilk önce o kapıya geleni sonra şikayet edeni....

edit : ibnelik değilmi lan bugün jartiyer giyip perdeleri de açacam. götü yiyen varsa gelsin kapıya.
özelden yazmayın lan, erkeğim, dedik ya ibnelik olsun diye.
konut dokunulmazlığı ve kişi hak ve mahrumiyetine kasıttan ötürü şikayet eden ve bu şikayetten ötürü uyarı vermeye çalışan yönetici derhal göz altına alınıp ceza verilmelidir.

ulan insanoğlu olun biraz be! istediği gibi giyinebilir, davranabilir evinde. sen kimsin lale?
Sokakta giyse haydi neyse ama evin içinde kişi ve konut dokunulmazlığı vardır. Evin içinde herkes istediğini giyebilir.
bizim toplumumuz çok ama çok şuursuz. kadının yaptığını doğru ya da yanlış bulmuyorum çünkü nasıl hallerde dolaştığını bilmiyorum. hee şort ile dolaşıyorsa da şikayet de öneri de saçma.

şimdi biliyorsunuz bizim ülkemizde karı yalakası köpekler çok. hemen kadını taciz edilmiş gibi savunmaya geçen, millete yobaz, çomar diyen karı köpeği olmuş erkeklere bu sözüm.

şimdi bunların evinin tam karşısında başka bir ev olsa, orada erkekler boxerla evin içerisinde dal taşşak dolaşsa, tülü perdesi de açık olsa kendileri dakika durmaz gider şikayet eder. argüman da evde anamız var bacımız var kızımız var olur. eee be orospu çocuğu anan karın kızın da bakmayı versin.

neyse amınıza koyayım karı köpekleri sizi.
anaaaa valla ne biçim insanlar var bu evrende yahu. hayattan yaşamdan soğutuyorlar insanı kadın ister donla gezer ister şortla sana ne be kardeşim bakmayıver gözlerini yuvalarına sok sen de. kadını artık ne kadar dikizlediyse şort giydiğini görüp şikayet etmiş. yazık şöyle insanlarla aynı havayı soluduğuma hiç inanasım gelmiyor.
Suç perdesi açık bile olsa evin içine bakanda mı yoksa kendi özel alanında, evinde şortla gezende mi? Leş gibi bir kafa iğrenç bir zihniyet.
sana ne, isterse çıplak bile dolaşabilir.
abla hatalı bu konuda. al sen o uyarıyı yazılı olarak, altına da şikayetçi olanlar delikanlıysa atsınlar imzayı. sonra ekle o yazıyı şikayet dilekçenin ekine, aç davanı özel hayata müdahale mi dersin artık adına, evi röntgenlemek mi, taciz mi... ne dersen de. hop alırsın o yöneticinin de, şikayetçilerinin de, kanada çomarlarının da bacaklarını omzuna, ver küsküyü.
Uzun süredir izlendiğinden şikayet edeceğine perdeleri kullanmayı niye tercih etmedi acaba? Evin içinde de nasıl giyindiğini bilmiyoruz belki gecelikle falan dolaşıyor. Milletin ergen çocuğu var kocası var rahatsız olmuş olabilir. Karşı binanızdaki adam perdesi açık evinde baksırla dolaşsa çoğunuz rahatsız olursunuz hatta sapık bile denilir. Gözümde bir farkı yok bu ikisinin. Evin içinde istediğini giyebilir ama perdelerini çekmeyip evimi izliyorlar bıktım diye şikayet etmesi saçma. Yoksa zaten herkes evin içinde istediğini giyiyor.
Valla dikizlenmek istemiyorsan perdeni çekeceksin. ha yok ben perde sevmiyorum diyorsan o zaman benim evimi dikizliyorlar demeyeceksin. ayrıca yazmış bazıları isterse çıplak gezer falan diye, karşı binadan insanlar seni görebiliyorsa gezemezsin efendim. Kimse cama çıktığında senin vücudunla karşılaşmak zorunda değil. O zaman bakmasıncılara da şunu diyorum direkt cama çıktığında öylesine etrafa bakıp hava alırken de görebilirsin yani illa onun camına baktıkları için değil. Bu da yeterince rahatsız eder zaten.
Erkek halimle ben bile asla geceleri perdeleri acik evde oturmam. Bu kadin haliyle perdeler acik oturuyor. Sonra beni gozetliyorlar diye yaygara yapiyor. Istersen evinde ciplak gez ama perdeleri cek. Yoneticinin uyarisi perdeleri kapatmasi icindir, short giymemesi icin degil.