bugün

Mallıkta çığır aşmıştır.
allahtan ismimi yazmamışlar, açık verecektik amk!
acaba face acsammi diye soruyorum kendime. acaba benim cevremde de var mi boyle mallar gormek isterdim dogrusu. gerci illaki vardir lan face acmaya ne gerek var.
evde büyüyen götlere özel ilgisi olan ılıkların zoruna giden ''mal''dır.
efso başlık gerçekten. arkadaş bildirim yazmış arkadaşlar ben iyiyim diye. kanka nerdesin diyorum sarıyerdeydim diyor. ben de iyiyim amk , çamlıhemşindeki akrabalar da iyi mesela.
Güvendeyim bildirimi yapmak için illaki patlamanın olduğu bölgelerde olmak gerekmez, istanbulda olmak da gerekmez. Milletce güvende değiliz. Her an başka bir patlama da olabilir kimse garanti veremez. Can güvenliğimiz yok. Kimse sorumluluğu üstüne almadığına gore bizim hayatımızın onlar için bir önemi yok demektir.
Paristeki saldırıda daha hiç samsundan çıkmamış arkadaşım güvendeyim bildirisi yapmıştı.

Alaya alınacak bir olay değil bence bu.
mal olmayabilir.

belki bakırköy civarında oturuyorsa bence güzel uygulama. tabi beykoz'da oturup güvendeyim diyorsa orada bir sorun var. ancak yine de yaz ayında olduğumuz için herkesin tatile gitme ihtimali var ve türkiye'nin en çok yolcu geçen havalimanı. böyle de bakmak lazım.
bir de bunu yozgattan veya tokattan yapar mal.
telefonumun yanmasina sebep olan arkadaslardir. dunden beri 40 tane bildirim gelince pes pese telefon iptal oldu. isin ilginci hic birisi benden daha yakin degil hava alanina evden cikip kosarak gitsem onlar arac ile gelse ben once ulasirim..
Güvende değildir.
(bkz: dilek doğan)