bugün

fizik kuralları error.
ev yeterince güneş almadığı için oluşan durumdur. o evler genellikle rutubetli de olur. kiraları da bir o kadar ucuz olur.
öğrenci evidir. Muhtemelen şuan battaniye altından entry giriyordur.
iğrenÇ bir durumdur evi ısıtmak iÇin iÇeride sigara iÇilmesi tavdiye edilmez.
fizik kurallarının devreye girmesinden kaynaklıdır. kapalı ortamlar sıcağı veya soğuğu kolay kolay bırakmaz. dolayısıyla ev de kapalı bir ortam olduğu için soğuduğu takdirde, dışarı ısınsa bile ısınması geç olur.

not: olağan şeyler bunlar. şimdi uzanın ve üstünüzdekileri yavaş yavaş çıkarın.
Evin her tarafının güneş almasına rağmen gerçekleşen durumdur. Ve tanrı ufoyu yarattı.
oha sizin de mi öyle.ben sadece benim evim bu durumda sanıyordum.
Evde kullanılan malzeme, mevsim, evin güneş alıp almamasıyla ortaya çıkan durumdur.
evin yalıtım eksikliği olduğunu gösterir hadisedir.
Dışarıdan soğuk olan evlerden birisinde yaşamaktayım. Burda yaşam şartları hiç iyi değil..
Bizim ev bu. Dışarısı bizim evden daha sıcak. Arada apartmanı falan turluyorum ellerim buz tutmasın diye.
Ruh yok, sevgili yoksa normaldir.
bizim evdir. kuzeye bakıyor evimiz ve dolayısıyla güneş almıyor. evin içinde soba yakıyorum, dışarı çıkıyorum hava gayet güzel. tabi kırık olan bir camdan içeri soğuk da girince haliyle evin içi dışarıdan bile soğuk oluyor. yaşam koşulları açısından pek iyi sayılmaz ama buna da şükür. hem yazın da esiyor, iyi oluyor o zaman. heheh..
zemin kat olmasından mütevellit olabilir.
Camı açın da içeri ısınsın şeklinde şakalara sebep olur.
(bkz: öğrenci evi)
Yaz aylarında iyi olabilir fakat kış aylarında da aynı durum söz konusuysa durum berbat.
bir de dışarının evden daha çok soğuk olması vardır ki o daha da kötüdür maalesef.
bence evinin soğukluğuna dua et sen.
kalın duvar deniz gibidir. ısındı mı geç soğur , soğudu mu geç ısınır.
kombinin yanmadığını gösteren durumdur.
Winter is coming.
from Ankara.
ulan yaksak cebimiz yanacak yakmasak götümüz donacak ne yapacağımızı bilemez hale geldik.

welcome to ankara.
Yok böyle bir şey.
Evden sıkı giyin çık dışarda yan.
isyan ettirir.

Bu sicakta son derecede kombi yakıyorum yine de totom donuyo. Beni beni bihterini diye kendimi sokaklara atasim var.
aynısı kaynımgilde de geçerli.
evin yapı malzemesine bağlıdır.
kil-kerpiç, yazın serin kışın ılık tutar.
betonarme ise kışın soğuk yazın sıcak.