bir gün akıl kazanacak. buna inanıyorum. her şeye rağmen bunu derim. ben zaten bu sığ kalabalıkla ne yapacağımızı bilmiyorum. üzülürüm çok üzülürüm.

demokrasi filanda demesin kimse. kırarım kalbini.
insanlar o kadar riyakar olmuş ki kendi çıkarları için ülkesini bok batağına bile sürükler. Adalet zaten ülkeden soyutlaşalı yıllar oldu tek sorunumuz kime güveneceğimiz olacak.
(bkz: ahu tuğba ve seçim sonuçları)
Hepimizi sikerler kamil.
evet diyenlerin tepkinin daha çok merak ettirmiştir.

https://youtu.be/_7_i4d42rok
o değil de, evet çıkıp 5-10 sene sonra memleket elden gittiğinde, evetçilerin durumu ne olacak sorununu akıllara getiren başlıktır.

(bkz: fetöcüler şimdi nerede)
aziz nesin paylaşımı.
haklı olabilirsiniz ama baydııııı.
Cay icmeye devam, ne tepkisi amk. Keyfiniz bilir yani sonucta.
Çifte vatandaşlığım var amk. Bir yolunu bulur basar giderim avrupa ya. Sizinle ve sizin saçma sapan tercihlerinizin sonuçlarıyla mı uğraşacağım a sikikler...
Hile yaptılar, yoksa biz kazanacaktık.
Bu ülkeden siktirolup gitmek başlığını canlandıracaklardır, haklı olarak.
Not: Aysun Kayacı candır.
Haklı tepkilerdir ama evet çıkması bir hayaldir.
Ufak bir matematiksel hesapla size kanıtlayayım nasıl bir hayal olduğunu diyelim ki akp seçmeni hiç düşünmeden evet dedi. Yinede bu %35 lik bir kesim demek mhp seçmenide bir kısım evet verdi %5 diyelim barzani yandaşlarıda evet dedi %3 ordan hadi bir kaç yüzdelik kaçmış olsun %45 olsun ki en baba sonuç bu abartarak verdim yüzdeleri.

%55 hayır çıkar en kötü ihtimal ile.
görsel

Şahsım adına budur. Uzun vadede evetcilerin de bu moda gireceklerini bildigimden icim rahat.

Giren ulke olarak bize giriyor beyler, bu ulke vatandasi herkes bundan nasiplenecek ama er ama geç.
benim asıl merak ettiğim yönü aradan birkaç yıl geçtikten sonra "evetçiler"in vereceği tepkiler olan geyik konusu.
geçtiğimiz 10 yıl boyunca verdikleri alışıldık tepkiler olacaktır. sözlüğe baktığınızda zaten her seçim öncesi ve sonrası yazılanları görebilirsiniz. 14 yıldır memlekete şeriat gelecek diye çığıranlar yine içkilerini yudumlayıp normal yaşamlarına devam edecek.
(bkz: ahu tuğba ve seçim sonuçları)