bugün

destekliyorum.

eski bir akepeli olarak,

mührü

HAYIRLISIYLA " HAYIRA " VURUYORUM..

kimseye de meclisi ortadan kaldırma yetkisi ver-mi-yo-rum !

ret bir süre daha cumhurbaşkanı olarak kalabilir..

ama bir süre daha...

daha fazla değil..
kesinlikle yapılması gerekendir. Hatta kırmızı keçeli kalemle yazılmalı bence.
Eski bir chp li olarak evet vereceğimdir.

Goygoya gerek yok tasarı ile eski kanunu yan yana koy incele.
1) Şu an yürürlükte olan CB yetkilerine bak
2)CB halkın seçtiğini unutmadan

Kararını ver.
1) eğer kararın evet ise ok. Hayır ise tekrar metinleri incele demekki iyi incelememişsin
çünkü eski türkiye sevdalıları başka türlü akıllanmayacak. başkan rte yazısını görünce sandıklardaki chp'liler dağılacak.
ergenlerin şakalaşıp güldüğü kampanya.

evet oylarının geçersiz olmasını sağlayacaksınız he mi.

ulan o dalga geçtiğiniz kitle sabahın köründe kalkar, oy verme işlemi başladığı anda oylarını atar. sizi suya götürüp susuz getirir. kutsalı gibidir.

oy verme işleminde geçersiz kılacak hiçbir eylem yapmaz. mührünü basar, vatana millete hayırlı olsun der oyunu atar.

siz kılıçdaroğluna söyleyin de oy kullanmayı unutmasın.

kodumun un-reşitleri.
bir (bkz: hayır oyu verip pusulaya al sana tayyip yazıyoruz) kampanyası değildir.
Bunu okuyup "bizimkiler zokayı yutar." diye bir tarafı tutuşa tutuşa bunun bir trolleme olduğunu açıklamaya çalışan akitler kadar güldürmeyen kampanya.
Hiçbir sey akitlerin ciddi hali kadar güldüremez.
insan her gün bir şey öğreniyor, sabah erkenden tayyip'e vermeye gidiyorlarmış.
http://galeri12.uludagsoz...9Fan-resimleri_616111.jpg
Bu yola baş koymuş asil vatan evlatları lütfen inanmayın bu Darbeci fetöcü cehape zihniyeti Size geçeriz oy kullandırtmaya çalışıyor.
Asla ve asla Evet tarafına bir şey yazmamanız gerekiyor.
Evet é sadece mühür basacaksınız mesajınızı hayır yazan kısma yazacaksınız.
Mesela ben Evete bastıktan sonra hayırı karalayıp adam izindeyiz yazacam lütfen uyanık olalım.
önemli not: başkan rte yazmazsak kılıştaroğlu başgan olacak. adamda lider vasfı yok o yüzden mutlaka rte yazıyoruz. kesin bilgi yayalım..
Çocuklar gayretli ve zeki ondan yana sıkıntı yok.

Liderleri sıkıntılı. 23.00 inmişin havalimanına fırsat bu fırsat reis ortada yok daha çık tankın üstüne efsane ol demi yok alandan kaçıp gazoz oldu.
(bkz: basgan büyük resmi gördü)
huşu ile evetimizi eda ettikten sonra en alta selam ve dua ile yazmayı unutmayalım canlar.
görsel
elleri bozkurt yapmayı unutmayın aman.
ikisinin tam ortasina vurup cigu bigule yazacagim.
G.tünüze de boya sürüp damga vurun daha etkili olur.
" yazık lan konuyu açan kimin bebesiyse " diye bir hakaret vardır. Tamda cuk oturdu.
devlet bahçeli'ye bu desteğinden ötürü sevgi ve saygımı belirtmek için evetin yanına d ve l harflerini tükenmez kalemle yazıp kalp içine alacağım kampanya.
ben . "yol yabdın" yazacağım.
ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır .