bugün

-bekaretimi kocama saklıyorum ama seni boşaltabilirim?
*nasıl?
-ağzıma aldıktan sonra bacak arama sürteceğim.
*ha.
vermeyen de suç yok almasını bilmeyende sorun var.
(bkz: eve davet eden kızın zorla maklube yedirmesi)
gösterip, elletip vermeyen kızdan daha insaflı olan kızdır.
kıza eve gittiğimizde seni sikicem dememişseniz , üstüne bi de sana aşığım ayakları yapmışsanız kız da size ayna modeli kullanmış sizin ikiyüzlülüğünüzü size yansıtmıştır..

ne yani bekaret zarı gibi ama öyle ama böyle piyasa değeri yüksek bi şeyi sizin gibi aklı sikinde olan yalancı bi orospu çocuğuna mı verecekti ?

ayrıca o eve gelip vermeyen kızı siktir çekeeren evden kovan kimse bana bi görünsün , çünkü benim bildiğim o erkek bana gelip "ya bu kız ayrıldı benden napsam unutamıyom böhühü" diye ağlıyo.. kıza da feysbuktan şarkı ithaf ediyo..

geçin bu sikici erkek rollerini.. parası pulu olan adamlara yakışıyo ama sizde çakma parfümler gibi duruyo.. aroması gerektiğinden fazla , tesiri gerektiğinden az..

yalancı orospu çocukları.. kerhaneye giden dicem ama ordaki kadınlara da yazık.. çok yazık..
Allah düşmanımın başına vermesin denilebilecek durumdaki kız tipidir.
Kiz size guvenip eve kadar gelmistir sirf sevgisinden, ama bazi orospu cocuklarinin akli sekstedir.. Sonrada evlenecegim kadin bakire olsun. (bkz: bsg)
+merhaba faik abi annem bi çay bardağı tuz istedi var mı sizde
-var ama eve geldin vermen lazım
+ne saçmalıyorsun faik abi üüühühüü
-hem eve geliyorsun hem vermiyorsun o zaman tuz da yok

(bkz: böyle başlığa böyle entry)
başka bir evde vermek istiyordur.
başka birine vermek istiyordur.
agırdan almak istiyordur pekala.
Daha eve yeni giren kızdır. Biraz sabır lütfen!
(bkz: yokum diyor)
(bkz: adet olmak)
"Eve gelirim ama vermem." diye önceden uyaracak olsa "üfff senden isteyen mi oldu kezban! He Dünyada tek kız sensin zaten he..." şeklinde atar yiyecek olan kızdır.
VERMEYiNCE ERKEĞiN AKLINDA NAMUSLU FiKRi OLUŞACAĞINI SANAN KIZDIR. HASSiKTiR ORDAN.
her eve gelen veriyor mu sorusunu akıllara getirir. dikkat edin arkadaşlar bir zenci gelebilir eve, ama ne vereceği bilinmez. o verir de siz alır mısınız bilinmez.
Şimdiye kadar karşılaşmadığım kızdır kaçmaz vesselam.
(bkz: tatava yapma bas geç)
chp zihniyetindeki kızdır. vermeyeceksen niye geldin. kafalar karışık.
cemaat evi olsaydı kesin verirdi. abi -abla ilişkişi, nurculuk sesksantalizm midir? aklımda deli sorular.
Namusluyum gözüküp erkekleri kandırmaları...
Eve gitmesinin tek amacı o yonde olmayan kızdır.belki sevgilisiyle guzel vakit geçirmek istiyordur.ama olur mu eve gitti mi illa vericek diye dusunulen kızdır.
verirse senindir, vermezse zaten senin olmamıştır.
(bkz: o kız alırım bi dal) ben alırım. o sizin beceriksizliğiniz.