bugün

inanılmaz mutluluk veren durumdur. bunu anlamak için ya bi' evlat sahibi ya da bi' kedi sahibi olmanız gerekir.
Sizi kullandığına işarettir. Aç olduğunda gelir sadece, kötü Günde terk eder tekrar.
belki basina bir is gelmistir. donmek isteyip donememistir garibim. hayvanlari bile yargiliyorsunuz dusunmeden ya pes yani.
Geldiği zaman onu siz bulmanıza rağmen size trip atacaktır. Bakışları Bir Tuhaf olacaktır. Diyorum ya kediler kadınların dört ayaklı hâli.
Suçluyken suçsuz gibi gösterir kendini, mutlaka masum olur sonunda siz de mağdur.
metanetle bekledigimdir. yoksa elime ton baligini alip yollara dusecegim. kisirlastirmak sart oldu.
(bkz: 31 çekmekten çıldırdım) tepkisi vermiştir.

Martta bi salıverin işini halledip gelsin yavrucaklar.
Cinsel istismas olmuştur. Pişman olmuştur
Allah'ım sevinçten ağlıyorum, 3 gün önce geceleyin kaçan kedim az evvel döndü. Dünyalar benim oldu can kedim benim. Çok mutluyum çok. Biraz kilo vermiş benim kuzum. Bayramdan hemen sonra kısırlaştırma işlemi yaptıracağım böylelikle evden kaçma sorunu ortadan kalkiyormuş.

Evin kapısına kedinin kullanılmamış kumunu ve tişörtlerimden birini koydum burda onermislerdi bana. Sebebi ne olursa olsun döndü can kedim.