bugün

başını çekip bayrak taşıyanı olacağım grup. evdeyken ne gerek varr...

edit : teşekkürler yaptığım sosyal deney başarıyla tamamlandı. gün içindeki tespit entrylerim hiç siklenmezken içinde sütyen geçen entryme sütyen dedektörlü yazarlar tarafından dk da 7 entry girildi. teşekkürler arkadaşlar. şimdi ben de takmıyorum zaten niye takayım çünkü erkeğim xd içerikli esprileri alabiliriz.
Genellikle küçük göğüslüdürler.
benimdir. gerçi dışarıda da takmiyorum. erkek adam sutyen mi takar lan?
Biz erkek cinsi olarak genelde sütyensiz dolaşırız ama kabul oluyomu öyle. * * *
--spoiler--
olum siz niye yazıyonuz lan adam sazan avı yapmış ne güzel.
--spoiler--
(bkz: komşumuz ayfer abla)
benimdir o.
(bkz: Sözlükte Sutyensiz dolaşan uludağ sözlük yazarları)

Abazanlar heyecan var mı heyecan?
SADECE EVDE DEĞiL SOKAKTA DA SÜTYENSiZiM ! ÇÜNKÜ ÇÜKÜM VAR.
rahatına düşkün sözlük yazarlarıdır.
(bkz: güldürdün piç)
Ek olarak jartiyerimle dahil oldugum guruh.
rahat kızlardır. eğer dışarıda sütyenli evde sütyensiz dolaşanlar erkek ise o zaman ihtimaller çoğalır.
Yaz beni hem evde hem sokakta azizim. Çok gerekmedikçe giyilmeyecek rahatsız edici bir ürün.
sütyen takmayın, takanları uyarın sloganının ortaya çıkmasıdır. sütyene karşıyız biz beşiktaşlıyız hatta, sütyensiz dolaşamıyormusunuz, bel fıtığınızmı var, ağrılardan kurtulmak için bizi arayın 05999 999 999.
takmasınlar tabi sonra izi kalıyor güzel görüntü olmuyor. ya da iz bırakmayan bir sütyen taksınlar var mı bilmiyorum.
Günümüzde bayanların daha çok ihtiyaç duyduğu şeydir sütyen.Sarkık göğüsleriyle araları bozuk olan kızlar desteklileriyle göğüslerine bir destek ararlar.Erkeklerin evde boxer ile dolaşması gibi normal bir durumdur.
ilerleyen yaşlarda sarkık meme olarak geri dönecek eylemdir. tahta gögüslü kezbanların bu konuda endişesi yoktur.
güzel ayaklı sözlük kadınları arasında da örneklerinin olup olmadığı merak konusudur.
terbiyesizler. evet.
Benimdir. Evet.

Erkeğimdir. Evet.
Genel kız psikolojisi olabilir. Südyen fazlasıyla sıkıcı bir çamaşırdır ve bunu çıkarmak insanı fazlasıyla rahatlatabilir.
erkek yazarlardır. sütyen takmaya ihtiyaçları yoktur. açık ve net.
onları öğrendik şimdi sözlüğe giriş yaparken beynini çıkarmayanları öğrenelim.
evde sütyensiz dolaşan uludağ... bir titreme geldi, siz devam edin ben onları oyalarım.
biri benimdir. şınav çekmekten 75d olan göğüslerim serbest bir şekilde gezinmekteyim.
güncel Önemli Başlıklar