bugün

Risklidir.
ışıklar sönerse "faturayı mı ödemedim acaba?" diye düşünmeyin. nedeni başkadır muhtemelen.
Bir akrabamın bu yılbaşında ev yapımı rakı içtiklerini duymuştum. Bu hayat pahalılığında ve alkolden devasa vergiler alan siyasal islamcı bir iktidar sayesinde evde içki üretimleri patlama yaptı. Lakin rakı denemeye şakaya gelmez, aman zehirlenirsiniz ha.
Ben alkol kullanmıyorum ancak, kullanan arkadaşlara tavsiyem, hafta da bir için ama harbisini için, canınız yanmasın.
Alkolü Kendiniz damıtmayacaksanız yapmayın dediğim hede. Sağlam firma yoktur beyler size acı olmayan alkol satan firmalar suç işliyorlar suç işlemeyi göze almış adama güvenilmez.
etil alkol içtiğiniz tüm içkilerde bulunan alkoldür. metil alkol kimyasaldır ve öldürür!!! kör eder sakat bırakır aman diyim!!! bu nedenle test kiti şarttır.
kör olma garantilidir, hiç girmeyin o işlere
içkiye yapılan zamlardan sonra millet kimyager olacak.
Kör olmaya hazırlık.
Kiti varsa ve işi biliyorsan kolay.
* etil , metil alkol test kiti şarttır.
* ayrıca, içimin yumuşaklığı ve alkolü seyreltmek için karbon filtre
* 1 adet alkolmetre
* kaliteli bir etil alkol markası. 80 derece veya 96 derece olması esastır.
* etil alkol zaten tarımsal kökenli olmalıdır. özellike buğdaydan olmasını tercih ediniz.
* iyi kalitede rakı kitleri satılmaktadır. onlardan birini tercih etmeniz lazım. özelden yazarsanız marka verebilirim.