bugün

Yengeç burcunun özellikleri yazıyor, yukseleni hangi burçla iyi anlaşır falan.

Sözlüğe yöneltilmiş bir garip sorudur.
elon muska sor, o bilir.
Akrepli muska yak gitsin.
Yemen'li arkadaşıma gönderdim. Okumak bile istemedi. Nelerle uğraşıyorsun diye bana kızdı. Şimdi durumu ona açıklıyorum.
yakıp küllerini nil nehrine savurmazsan soyun kuruyacakmış öyle diyor.
Bunu alın sirkede bekletip ertesi gün akan suya atın. Sakın yakmayın tehlikeli diyorlar ben tam bilmiyorum neden.
Geceden sabaha sirkede beklesin sonra bi nehir dere vs... Atın gitsin.
Scorpion büyüsü.

Sub zero da olabilir.
Bir ara bir arkadaş geldi: muska buldum, dedi getir dedim okudum. Tütün tesellüm kağıdı. Arap alfabesiyle.
Bende bulmuştum ama hiç açmaya cesaret edemeden, sirkede bekletip denize atmıştım.
Bol bol cinli film izleyince insan biraz huylu oluyor.
Akrep duası olarak geçer. inanç o ki Bu dua evleri kişileri akrepten kötülüklerden korur.

“Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah’a sığınırım”
Evdeki hane halkından birine yada komple hane halkına yapılmış büyü çeşidi .
internette bulmuş paylaşmış bir yere evde bulsan kat izi olması lazım. ha evden biri hazırlayıp birilerine veriyorsa orası ayrı.
izle bir Dabbe filmi cevabı bul.
görsel
Anlamini bilen yazsin.
illuminatiye kabul edilmişsiniz.

Yarın şafakla beraber 500 T ye binip son durakta inmen gerekiyor.
Gerçekten saçmalıktan başka bir şey değil ya. Bunu yapan berbat rezil iğrenç varlıklar var cidden.
O ne lan öyle allah korusun ailenizden birine büyü yapmayamı çalıştılar acaba? Kötü müsibet hiç sevmem bence kurtulun hemen.
elon muska götür.
illuminati seni bulmuş kanka geçmiş olsun.

götüne oku sokacaklar.
"bir salak büyüye inanıyor" demektir.
illüminate'nin gözü bu. Nerde görsem tanırım.

3 güne örgüte dahil olacan.

Welkam tu dünya hakimiyeti.

Ahahah.
Ay ben korkarım.
frank’a sormak lazım. arapça da biliyordur bir zahmet.
Patlıcan yemeği tarifi yazıyo orda.
Arap hikaye ve korku saçmalıklarına inanan embesil en az 2 kişi var demek, en az biri de dolandırılmış.