bugün

Truenun yıllardır içinde bulunduğu hödü durumu kesinlikle şüphesiz..
kalbin ne söylüyor excornist ?.

Amaan ileride intihar edersin bunalıp zaten ko ver g* ne gitsin bea.
Gerçek anlamıyla gece sessizliğinde huzur bulmayı sağlayan durum.
Mecazi anlamıyla kalbi kırar. Devam da eder.
Hiç kimseyle konuşmadan ilişki başlatamıyor muyuz ya.
Kezo olmasan alırdım seni ama kezo sevmiyom.
(bkz: evde kalan kızları dışarı çıkarıyoruz)
Kişisel tercihtir ayiplanacak birşey kesinlikle değildir. Kadın olsaydım bende evde kalırdım sokakta kalacak halim yok ya..
Uzun yıllardır evliyim ama ben hep evdeyim. Asıl evde kalan biziz.
35 yaşından sonra girilen makus dönem.

sağlık bitiyor, psikoloji bitiyor, en saf duygular ölüyor, tahammül kalmıyor ve güven sistemi tarumar oluyor.
adaletinin peşinde olman gereken sensin. ülke öyle bir noktaya geldiki evliler geçinemiyor. orta sınıf bitmiş çökmüş kim nasıl evlenecekte geçinecek.
Kuşkusuz başıma gelendir. Evlendiğim herkes terk etti.
Sanırım başıma gelen.

Yaş 30 daha siftah yok aq.
başıma gelmemesini umduğumdur. yalnız mı ölelim aaaaa.
evlenmek, evde kalmamanın yegane yolu değildir.
evde kalmak deyimi sanırım evnememek anlamındadır. kız yada erkek bireyin evlenmemesidir.
Başıma gelemeyecek olaydır.
Genelde iyidir fakat bebek videoları görünce kalp kıran gerçektir.
Yaşım 3 ay sonra 29 olacak vay anasını. 3 yaş küçük kız kuzenimi ramazan sonrası istemeye gelecekler. 1 yaş küçük erkek kuzenim 8 yıllık sevgilisiyle bu haziranda evleniyor düğünü var oraya gideceğim. Peki ben ? Benim de çevremde yapılan düğünlere katılma sezonum gelmeye başlamış gibi gözüküyor. Evde kaldığımı iyiden iyiye hissetmeye başladım acaba benim karşıma istediğim gibi bir hatun ne zaman çıkacak karşıma merakla bekliyorum. Rabbım sen konuyu biliyorsun amin.
Merak etmeyin bu şartlar altında çok kişi evde kalacak okuyun okuyun tabi sonra iş bulabilirseniz.
Bir zamanlar sadece kızların korktuğu bir şeydi. Şimdi herkesin.
Hakkaten kalabileceği bir evi, hayatta bir annesi varsa dunyada bir çeşit cenneti yaşıyordur, katılıyorum.
Evlenince ne oluyor dedirtendir. Akıl hastasıysan evlenme zaten sonra insanların başını belaya sokuyorsunuz apartmanlarda komsu olarak.
Bazen insanın canını sıkar, tüm arkadaşların evlenip barklanmış, çoluk çocuğa karışmıştır.

Bulamadık ki söyle helal süt emmiş bi kadın.
(bkz: kalık)
Artık bu deyimi kullanırken iki kere düşünülmesi gerekir.