bugün

uzun zamandır uzattığım sakallarımı kesme kararı almamla başladı her şey. bir anda tüm sakalı kesip ibibik yavrusu gibi ortalıkta dolanmak istemediğim için önce bıyık bırakayım dedim.

tabi bıyık bırakınca insan otomatik olarak Burak özçivit olacağını sanıyor. Sanmayın arkadaşlar ben sandım siz sanmayın.
yani az biraz şu tipe benzemek isterken görsel
şu tipe benzemiş bulundum. görsel

ki bıyık bırakırken traş makinemi kullanmış ve şarjını bitirmiştim. Hemen derhal bıyıkları kesmeliydim.

evin yakınında sadece bim olduğu için bimin en iyi traş bıçağını çok ucuza alıp evin yolunu tuttum. kasiyerin karşısında bıyıklarımı elimle gizlerken utandım tabi.

eve geldim, banyoya girdim, sabunladım yüzümü. 3 bıçaklı oynamaz başlıklı traş bıçağını sürttüm ki. sürtmez olaydım. her yer kan oldu aq. testere filminde görülmeyen kan miktarı kadar kan oldu her yer.

ve son halim ise şener şen in vapurda "en iyi cilet budur. dünyanın bütün meşhurları bununla traş olur. ingiltere kralı,rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, beckenbauer, kaleci mayer, nadia komanachi, bridget bardot, fenerbahçeli cemil.."dedikten sonra adamın suratını kestiği sahnedeki adam" gibiydi. banyodan çıkarken şöyle düşündüm, al pacino görse gözleri dolardı lan..

siz siz olun durduk yere lan şu sakalları keseyim diye maceraya girmeyin sevgili gönül dostları. iyi akşamlar.