bugün

merakla beklediğimiz 4 mayısta 2. sezonu başlayacak penny dreadful oyuncusu.
keci gel benimle evlen dese, bavulumu bırakır koşarak yanina giderim.

aşığım sana doyamiyorum. ( Üzgün surat )
sivri yüz hatlarına sahip oyuncu. çok çekici kadın. güzel mi değil mi tartışılır ama gülümsemesi yok mu o biraz zor tartışılır.
eva green penny dreadful'da oscarlık oyunculuk sergileyen oyuncu. severim baya kendilerini.
65 milyon fransız arasından nefret etmediğim 3-5 kişiden biri. hatta aksine büyük bir gönül bağım var kendisiyle. bir diğeri için (bkz: marion cotillard) diğerleri bana kalsın*.
çokta güzel olmamasına rağmen çekici bir bayan. filmlerindeki (her alanda) başarısı takdire şayan.
penny dreadful performansıyla ''oha çok taşaklı'' dedirten oyuncu.
güzelliği , oyunculuğu her şeyiyle mükemmel bir oyuncudur kendileri.
benim için ayrı hir yeri olan oyuncu , severek izliyoruz.
Kötü kadın rollerine inanılmaz uyum sağlayan aktör.
Aşırı seksiliğinden ölmezse iyidir.
biblo gibidir. güzeldir, seksidir, adaletin amına koyayımdır.
Bir arkadaşımın afiş önünde filmi beklerken sohbet ettiğiniz esnada eve giren çıkan belli değil esprisiyle literatüre mal olmuş şahsiyet. Gülmedik tabiki. Derin derin düşündük ve koşa koşa filme daldık.
tim burton filmlerinin ve gothic filmlerin aranan fantastik yüzüdür. Bu kadın klasikleşmesin. Ruhunda var mistik olmak, vampirik olmak.

Sevdiğim ve beğendiğim belli başlı oyunculardandır eva green. Sırasıyla helena bonham carter, nicole kidman, angelina jolie, charlize theron, eva green ve ellen page tanrıçalardır benim için. Yeni yetmelerden beğendiğim yok malesef.
Bir çift muhteşem göz ve yine bir çift daha muhteşem meme.
öldü mü diye şaşırdığım başlık.

dreamers falan filan evet çok seksidir çok deli ateş eder ama olum 7-8 sene önce bu hatun çok taştı artık yaşlanmıştır.

bit pazarına nur yağıyor anlaşılan.
senin bakmaya doğayamadığını el çatır çutur siker şeklindeki atasözümüzde bakmaya doyulamayan ve el tarafından çatır çutur sikilen hanımın kızımızın modern dünyada vücut bulan halidir.
ingiliz aksanının kraliçesi bir abla.
bir spartalı tarafından hunharca becerilmiş (rızası var) sonra sümüklü peçete gibi kenara atılan bembeyaz tenli hatun.
sikip atanlar utansın :((
Allah yaratiyor iste.
dişi kavramını tamamıyla karşılayandır. o asiliği o yırtıcılığı beni benden almaktadır adeta. penny dreadfull'da hatatının rolünü oynamaktadır.
safi dişi. ufak bir erkeksilik yok hatunda. ayrıca 300: rising an empire'da gördük ki memeleri de erik gibidir.
Ulan. Of. Ya. Nutkum tutuldu. Müthiş bişey. Tatlı sert. Yok yok. Seksi sert. Hardcore derler ya. O işte. Severek izliyoruz.
inanılmaz derin bakışlara sahip hatun kişisi. o güzel dudaklarını yormasına gerek yok, gözleri konuşuyor zaten.
Sin city de insanın aklını başından alan fransız aktrist.
güncel Önemli Başlıklar