bugün

(bkz: aşk acısı çekmek)

1.5 ay civarı memleket meselesinden ilgilenemediğimi fark ettim. boşlamamak lâzım.
eve kız çağırıp film izlemek.

(bkz: yersen)
Canım Jacobs milliciano var içer misin diye başlayıp, sonrasında allah ne verdiyse. Öhüüm
Yarı çıplak dolaşmak, koltuklarda zıplamak (annem izin vermiyor ama tam zıplamalık koltuklarımız var), dans etmek, acıklı şarkılar açıp olmayan aşk acısı çekmek.
gaz. doğalgaz.
Gece en ufak tıkırtıda aklında binbir türlü olay canlandırmak.
Kendime atıştırmalık yemek hazırlayıp pc veya tv de film izlemek .
Çay demlemek ve nostaljik bir şeyler izlemek.
görsel
lamb of god açıp sesi sona getirmek.
Boxer ile gezmek.
Su şişesini mikrofon yapıp evde karaoke yapmak. En sevdiğim.
Beyaz tenli kız bulma duası yaparım.
Baksirla dolaşmak.
çıplak dolaşmak ve müziğin sesini fulleyerek dinlemek.
Boş ev mi? Boş ev ne arar la alpertunna’da.

Ya kız vardır, ya toplantı vardır, ya parti vardır, ya dert anlatmaya gelen tiplerden vardır. Baca da yok ki kodumun evinde.
Ben genelde bilgisayar başında ve bir tabağa tepeleme fındık fıstık diğerine cips türevleri dolduruyorum. Daha sonra bir kola açıp call of duty serisine dalıyorum. Mis valla.
köpeği yıkamak.

görsel
çıplaklık içeren şeyler. çıplak uyumak, çıplak dolaşmak. tuvaletin kapısının açık bırakılması falan.
burada yazılanlar, banyoda yıkanırken yapılan şeylerden farksız olmamış...
(bkz: kızatmak)
(bkz: patates kızatması)
uzanıp, bu evin neden boş olduğunu sorgulamak.
Alışık olmadığım durumlardan biri.hemen kendimi dışarı atarım.dışarda hava nasıl olursa olsun.
Yumurta ve patatesle beslenmek, banyo kapısını açık bırakarak duş almak, yüksek sesle kitap okumak, varsa sevgiliyi film izlemeye (!) davet etmek.
Açarım müziğimi son ses giyerim pijamalarimi dağıtırım saçımı başımı içerim şarabımı. Kendi kendime dans eder şarkıma eşlik ederim bu leş gibi sesimle. Zira başka türlü şarkı söylememe izin vermiyorlar.

Not: ulan köpek çok güzelmiş ya. Saygılar.