bugün

ingilizce yayın yapanını mumla aratan kanal. efendim ben bu kanala avrupa liglerinden özetler vermeye başladığı zamanlarda takmıştım, spikerler harbiden çok kötüydü ki akın göksu bile bu adamlardan daha iyi maç anlatıyor varın gerisini siz düşünün. sonrasında eurosport da izlemekten en keyif aldığım organizasyon olan abd grand slam i başladı ama o ne efendim tenisi bildiği şüphe götürmeyen ama her maçta mutlaka birini tutup ona göre maç yorumlayan spikerler görmüş olduk. neyse efendim idare ettik falan ama 2007 nin ilk önemli organizasyonu olan avustralya açık başladı spikerler aynı tas aynı hamam. turnuva başında nalbandian a açık destek, sonra bir maçta hingis e iltifatlar, biraz önce de sharapova yı bir güzel yaladı bu spikerler. kadın karşı tarafta ki sporcuyu falan da ezerek yenmedi yanlış anlaşılmasın. efendim bu yanlı tutumlar basketbolda, futbolda oluyor tamam da dünyanın en tarafsız seyircine sahip olan spor dalı tenise hiç yakışmıyor. bağış erten in hatrına katlanıyoruz bir şeylere ama buna da dur demek lazım. nerede o trt 2 nin wimbledon, roland garros anlatan tenis spikeri abimiz nerede bu herifler.
bugünlerde özellikle us open ve dünya atletizm şampiyonası
sebebiyle önemli canlı yayınlara imza atan kanal.
Eurosport'un Türkçe yayınının aktarımında hizmet verenler:

Bağış Erten (Genel Yayın Yönetmeni)
Başak Ünalan
Burak Arıkan
Burak Yalçınyiğit
Caner Eler
Dağhan Irak
Emre Yazıcıol
Gökhan Çetinbaş
Gürsoy Ercan
ibrahim Koçyiğit
Kadir Karavanöz
Mehmet Sevinç
Onur Salman
Orkun Yeşim
Pelin Özcan
Rahman Dilber
Umut Işık
Yiğit Top

kaynak: Vikipedi
trt3'ün geleneksel memur zihniyetinden ve yakında bütün spor dallarının ofisiyel tek yorumcusu olma yolundaki ömer üründül'den kurtulmamızı sağlayan kanal. sırf bunun için bile en az 10 yıllık bi sempati geliştirdim bu kanala.

trt memurlarının hayatında izlemediği spor dalları hakkında bi ton bilgi sahibi olup abartısız bir anlatımla bize sunan spikerlere buradan açıkça teşekkür ederim.

teşekkürler eurosport.
Türkçe yayın yapan spor kanalı. Bu kanaldaki sunucular nedense sönük maç anlatımıyla çile yaşatabilir size. Bu kanıya varmamda yaşadığım bir olayın etkisi oldu.
Trt3, U17 Dünya Kupası maçlarını yayınladığında aynı maçlar Eurosport Türkiye kanalında da vardı. Fakat görüntü bu kanalda 10- 15 saniye sonradan geliyordu. Türkiye' nin maçı her iki kanalda da aynı anda yayınlandığı için bunu görme fırsatı buldum. Aynı maç Trt3' de daha heyecanlı anlatılıyordu. Bu da dinleme zevki yüksek maç anlamına gelir ki çoğu kişi heyecanlı anlatımı tercih eder. Eğer canınız sadece sessiz maç izlemek isterse bu kanal tercih edilebilir.
an itibariyle snooker glasgow sampiyonasi finali yayinlanan kanaldir. olur da yayınlanan sporlar hakkında soru soracaksanız benim gibi fellik fellik mail adresi aramayın. yorumlarınız için mail adresleri şudur:

yorum@eurosport.gen.tr
an itibariyle türksat uydusundan şifresiz yayın yapan kanaldır. afrika uluslar kupası maçlarını yayınlıyormuş. yeni aslanımız drogbayı izleme fırsatımız olacak.
canlı yayında an itibariyle taksim'deki olaylarda gece boyu sabaha kadar biber gazı atıldığından bahsetmiş bir spikerleri vardır.

gece boyu atıldı dedi, süt limon ve talcid karışımı ciddi anlamda biber gazı etkisini yok etmekte bilgisini de verdi. size helal olsun be.
(bkz: caner eler)
bu yaz altı hafta boyunca internet sitesinde staj yaptığım fransız menşeili şirket.
güncel Önemli Başlıklar