bugün

d smart'ın yeni kanalı. sadece avrupa ligi maçlarını ekranlara getirecektir.
(bkz: #5606139)
D smart'ın son kazığı.
d smart'ın 42. kanalından yayın yapan kanal.

amcaoğlu için;
(bkz: futbol smart)
doğan grubunun fenerbahçelileri yolmak için kurduğu kanal.
bir kaç yıl önce d-smart'ın abonelerine çaktığı son kazık. şu anda eski üye olmamın ayrıcalığını yaşayarak sadece hazırlık maçlarında şifresiz izleyebiliyorum bu kanalı. kanalın en büyük özelliği ise yayınladığı her maçta, görüntü yönetmeni yada yönetmen her kimse ana avrat kendine sövdürmesi. ben bir futbol maçını bu kadar berbat yayınlayan kanal görmedim sözlük. bazen adamların ayaklarına, suratlarına yakın çekim yapar pozisyon kaçırırsınız, taç atışı kullanan adamın suratına zoomlar bir anlam veremezsiniz. bazen de görüntü asla topu takip etmez, top nerde diye aranır durursunuz.. bir de bakmışsınız ki sergio ramos şut çekmiş, top cimbom kalesini yalayıp auta çıkmış. aq ben bu kanalın be sözlük, hiç haketmiyo aldıgı parayı.
serie-a maçlarını yayınlayan kanal. şifreli serie-a maçlarını sadece d-smart çalışanları izliyordur sanırım. komik.
alsın serie a maçlarını götüne soksun dediğim kanal. bok vardı di mi bırakamadınız açık bi kanala. şimdi millet sıraya girmiş d-smart alıyodur serie a izlmek için.