Euro 2032'ye ev sahipliği yapacak iki ülkedir.
beşiktaş tüpraş stadı gibi turistik öneme sahip bir stadı oynanacak stadlar arasında göstermemiş tff. yazıklar olsun.
italya ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz turnuva.
Umarım hakem olayı yüzünden elimizden almazlar.
inşallah alırlar bir musibet bin nasihatten yeğdir.
Yav he amk.
Fransa‘da 2016 şampiyonasından haftalar ve aylar önce bombalar patlayınca almadılar da

9 sene sonra oynanacak şampiyonayı bir şahısın yapmış olduğu çirkeflik için mi alacaklar.

Depremde de sağ salim duran barajları patlatmıştı bazı haber editörleri.
bir müsibet bin nasihattan iyidir.

ülke adina +1 deger katacaksa neden olmasin.

bir yönetici sahada hakeme saldirdi darp etti. bu ayibi örtecek bir eylem yok.
Muhtemelen türkiye'den alınır başka ülkeye verilir.
uefa zaten bahane arıyordu vermemek için. inşallah alırlar elimizden. 3 büzükler kendi arasında eğleşmeye devam etsin. avrupaya gidemeyince de görürüm ben onların eğleşmelerini.
almazlar. Suç şahsidir. Ülkeyi genel olarak cezalandırmış olurlar öyle yaparlarsa.
suç şahsi mi? cahilliği aşan bu kadar salakça bir kanıya kim varıyor? salakça dedim ki; başka bir tanım bulamadım.
suç benim gibi amele için şahsidir. eğer suçlu bir kurum kuruluş ve hatta devlet kamu yönetimindeyse suç kurumuda bağlar. örn: milletvekilleri bakanlar cumhurbaşkanı türkiye'nin imzalamış olduğu uluslar anlaşmalara ters para gelsin de nereden gelirse gelsin, vatandaşlık verelim de kim olursan ol yeter ki sen bana para ver anlayışıyla ülkeyi kara para cenneti yapar, suçlu cenneti yaparsa, uluslar arası göç olarak adlandırılan ama organize bir şekilde insan kaçakçılığı olan duruma rağmen sınırları açar milyonlarca ne idiği belirsizi ülkesine alırsa bu vb nice hukuka uymayan eylemler neticesi bu kararları alanlara değil de ülkenin kara para listesine alınması yanında vize işlemlerinde zorlukların yanında ileride yaşayacağımız sıkıntılar düşünülürse...

bir spor müsabakasında seyircisiz oynanma kararları yüzünden kalkıp olay çıkaran suçlu bana ne diyebilir misiniz? organizasyondan çıkarılan kulüp, puanı silinen kulüp olmaz diyebilir misiniz? saha kapatmaya neden olan seyirci veya hukuka uymayan davranışta bulunan kararları alan yönetici idareci teknik adam yüzünden saha kapatma olsa bana ne onlar suçlu suçun şahsiliği diyebilir misiniz?