bugün

Dünyadaki en meşhur türk kendisi şu an. Bence konması normal.
Hakikaten hangi sivri zekalının aklına gelmiş bu?
Nusret bizim milli değerimiz mi?
Türk halkıyla ne alakası var bu soytarinın?
adamlar philiph lahm gibi futbol yıldızlarını koyuyor reklama

biz elin barzo nusretini koyuyoruz..

sizin yapacağıniz reklamin taa amuna koyum

bari acunnla seyma subaşıni koyun
hatta hülya avşar
esra erol
muge anliyida koyun tam olsun..

polat alemdarin da dediği gibi
kardeşim bir iside doğru yapalim bee.
saçmalıktan başka bir şey değildir.
Gayet normaldir. En çok tanınan isim şu an kıskanmayın. Evet.
venezuela'da millet aç aç iken yakın zaman önce maduro'nun nusret'te yemekleri gömmesi yüzünden olumsuz bir imaja neden olmuştur.

şu halkla ilişkiler - tanıtım işini neden ehil kimselere vermezler, anlamam. özellikle kriz yönetimi bu işin en hayati kısmıyken bu kafayla tanıtım konusunda daha çok bocalarız ne yazık ki.
dünyada türkiye’nin varlığını bilmeyenler nusret’i tanıyor amk. adamı tanıtıma koymak gayet mantıklı var mı daha iyi bi marka? nusret dünyadaki en ünlü türk’tür aksini iddia eden siktirsin gitsin
alakaya maydonoz. beni asıl güldüren şampiyonlar ligi finalini falan koymuşlar tanıtıma. tek bir maçı idare ettik bakın. 60 maçta idare edebiliriz demeye getiriyorlar sanırım *
Etin ölüsünden medet umarsan neticede canlısını yedirirler adama böyle.
kel feritin taklavatı olmasa kim ipleyecek ????

bostancı kasaplar çarşısında ondan düzineyle var.

en meşhurmuş. gülemedim bile.
yabancı sermaye kaçmadan önce ortalık karıştırılır, suçlu geziciler olur, ihale onlara kalır...

abd ekonomi politikasını değiştirir, türkiye'de döviz yükselir, suçlu yastık altında dövizi olan üç beş gariban olur. ihale onlara kalır.

merkez bankasında 70 milyar doları olan bir ülke 70 milyar dolar vaatle bir organizasyona talip olur, kaybeder, suçlu her gün yaptığı gibi et kesip 10 saniye görüntü veren bir kasap olur.

suçlu hep başkalarıdır, suçlu hep başkalarıdır...
güncel Önemli Başlıklar