bugün

Koca şampiyonaya topal'dan stoper yaratmaya çalışıp orta sahaya ozan gibi bi kazmaya emanet ederek başladık.

Sol kanat oyuncularımız biri 3 aydır diğeri 6-7 aydır doğru düzgün top oynamıyor.

ilk yarının en iyi topçusu oğuzhan oyundan alınıp yokları oynayan arda, ozan gibi vasıfsız Topçular oyundan bırakılıyor. 1-0 mağlupsun ozanı çıkarmaya korkuyorsun. Hayır ozan adam gibi savunma da yapmıyor ki amk.

Bir ara çift forvete dönüyorsun, bak lan bu sefer iyi hareket diyoruz 5 dakika geçiyor birini çıkarıp yine kanat oyuncusu alıyorsun.

Modric'e, rakitic'e hiç mi önlem almadın? Bu kadar rahat nasıl top oynayabiliyorlar?

Bu ve bunu gibi çok şey var. Bu bundan önce de böyleydi. Söyleyince vatan haini ilan ediliyorduk. Bugün volkan o topu çıkarsa belki yine alayınız tapıyordu hepsine. Kimsenin umrunda olmayacaktı oynanan oyun. Her neyse inşallah dersler çıkarılır ikinci maç daha iyi bi milli takım izleriz.
(bkz: Çaktılar gittiler)
ozan gibi bir kazma kısmından sonrasını okumadım. maçın en iyisi ozandı milli takım adına kimse bir şey demesin.
Taktik yok.
Oyun anlayisi yok.
Ileride cogalma yok.
Kosu yok.
Tanim: mac analizi yapmak icin futbol oynanmali dedigim durum.
saçma oyuncu değişiklikleri dışında Türkiye ile ilgili söylenebilecek bir şey yok. maç böyle bittiyse hırvatların atamaması sebebiyle.
bakın ne o topçu ne bu topçu evet çok formsuz adam var o konu ayrı ama asıl birinci mağlubiyet etkeni fatih terimin herhangi bir taktiği olmaması, bakın bu maç özelinde demiyorum bana sanki genel bir taktiğimiz yok gibi oynuyoruzu düşündürdüler. çok kötüyüz çok düzelmek lazım dediğim durum.