bugün

rusya, kafkasya ve avrupa'nın kesiştiği yer.
euro asia.
eurasia.
Dünyada nüfusun çoğunluğunun yoğunlaştığı bölge.
görsel
(bkz: 5 dakikada 1 kase xi bitirmek/#15446737)yine anlamadım.
an itibarıyla başka bir fake hesaptan havlamaya devam edecek yazardır. köylü kurnazlığının her yerde sökmediğini birileri anlatsın şu zübüğe.
seri artı oy veren bi meleğinin bulunduğunu bilmesini istediğim yazar. üslubu biraz ağır olsa da bazen lafı gediğine oturtan, anlamayanların gözüne gözüne sokmak için üzerine düşeni yapmaktan çekinmeyen yazar.
aslında düşünüyorum ki ,kuduruk insanları görüp de sinirlerinin bozulmaması, agresif olmaman zor nihayetinde..şimdi ben, bu sebeple eleştiride bulunanların bu açıdan da bakmasını ve sevgili yazara çok yüklenmemesini öneriyorum.ama neblem belki az daha yumşah olunabilir. ya da olunmayabilir. ay bilemedim ben şimdi..
(#11013474)

onuncu köye gönderildiği hakkında yazılanlardan da belli olan,doğru sözlü yazar .
bayadır yoktu. dönmüş sanırım. hoşgelmiş.
benimle aynı görüşlere sahip çok saygı değer din kardeşlerimizden biridir.
(#7113931) koparmıştır.
edit: koparmaktan rahatsız olmuştur.
12 yaşından fazla ise sığır çobanı olabilir.
çok yardımsever, mantıklı ve de düşünceli insan... sevilmeyecek bir yönü yok adamın vesselam. he bir de ölümüne mıho, sevgiler. *
entrylerini her daim artıladığım sevdiğim bir yazar kendisi.
saçma sapan entry yazıp aklı sıra kutsalla dalga geçen sonra kendi entrysi silindiğinden habersiz (evet sevgili sözlük kendi ne yazmış hangi entrysi siliniş habersiz insanlar var bizim gibi nefes alıp aramızda gezip entry giriyor bunlar) nick altıma gelip ağlayan yazarlar var. evet var bunlardan. inanın bak.
geyikte son nokta yazardır kendileri. Gıdıktır. Börtüdür. Böcektir.
(bkz: sana puanım dohuz kanka)
gece gece gülümsetmiştir. yaptığı tespitlerin bir tanesi bile boşa değildir. böyle tipler vardır maalesef. zoruna gidenin borusuna gitsin ayrıca.*
berlin'de bulunan bir dil kursu ismi.
(bkz: müezzin)*
(#521063) bazı entryleri ile yardırır.
radyo uludağ da şu saatlarde dj lik yapması gereken yazar. ancak kendisi yoktur görev yerinde. ilginç doğrusu.
klas yazardır.
(#7279421) nolu entrysi ile tasvir yeteneğini ortaya koymuş, malum videoyu henüz izlememiş olmama ve içinde bulunduğum depresyonik hallerime rağmen kopmamı sağlayan, kendisine içten içe sempati duyduğum yazar.
ironi mi yapıyor?

adam mı seçiyor?

özelleştirme mi?
sırf içinde işçi ve direniş kelimeleri geçiyor diye ne olup olmadığını bilmeden bir olayı gözü kör desteklemeyecek kadar aklı başında olan yazardır.